Opisy ośrodków rekolekcyjnych

Może pokusimy się o zrobienie bazy danych opisującej poszczególne ośrodki rekolekcyjne tak, żeby wyjeżdżający w konkretne miejsce pierwszy raz, mogli zobaczyć, co ich czeka.

Są przecież bardzo różne ośrodki: takie w których są łazienki w każdym pokoju, kaplica na miejscu, wielka sala konferencyjna i oddzielne miejsce do zabaw dla dzieci, itp.  te zwykle kosztują o wiele więcej… Są też miejsca bez większych wygód, a wrecz z pewnymi niedogodnościami, które wymagają od uczestników większych poświęceń, ale są za to o wiele tańsze… Ważne, żeby wyjeżdżając wiedzieć dokładnie, na co powinniśmy się przygotować i co nas czeka na miejscu. Może to być w przyszłości wielkim ułatwieniem dla wyjeżdżających – żeby wiedzieć na co zwrócić uwagę, co warto zabrać ze sobą, co się może przydać…

Jeśli ten pomysł się Wam spodoba – czekamy na zdjęcia i opisy ośrodków. Piszcie na adres redakcji: lublindks@gmail.com Odnośniki do tych opisów w przyszłości będą podlinkowane przy rekolekcjach odbywających się w tych miejscach.

Bardzo liczymy na Wasz odzew!
Paweł Kaniuk

Ps. Wszystkim oazowiczom przeżywającym już rekolekcje i tym, którzy dopiero się do nich szykują – życzymy owocnych rekolekcji!