Spotkanie Diakonii Miłosierdzia

Serdecznie zapraszamy na piątkowe spotkanie Diakonii Miłosierdzia w dniu 21 grudnia. Spotykamy się tradycyjnie w kościele przy ul. Królewskiej 9. Rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 18.00. Przesyłamy link do do materiałów na nasze najbliższe spotkanie  - tutaj.
Z pamięcią w modlitwie 
A.D. Sawiccy

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia

Serdecznie zapraszamy na piątkowe spotkanie Diakonii Miłosierdzia, 23 listopada. Tym razem jesteśmy zaproszeni przez Moderatora Diecezjalnego Ks. Jurka Krawczyka do nowego Centrum Ruchu przy parafii bł. Piotra Jerzego Frassatiego (ul. Skierki 12 – LSM) . Rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 18.00. Przesyłamy link do do materiałów na nasze najbliższe spotkanie  - tutaj.
Z pamięcią w modlitwie 
A.D. Sawiccy

Skrzynka intencji

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Przyjdźcie do mnie wszyscy,
którzy obciążeni i utrudzeni jesteście,
a ja was pokrzepię (Mt 11:28)
Dlatego nie bój się prosić o łaski, Pan chce Ci je dać! Bo Jego Miłosierdzie jest nieskończone! 

Czytaj więcej...

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie diakonii, które oędzie się 26 października, tradycyjnie w Kościele przy ul. Królewskiej 9. Rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 18.00. Materiały na nasze najbliższe spotkanie - tutaj. Tylko wysłuchany może słuchać.

Pomoce - Porady

pomocPorady:
- pomoc przez modlitwę o uzdrowienie - uwolnienie,
- duchowe,
- psychologiczne,
- rozmowa

Czytaj więcej...

Spotkanie Diakonii Miłosierdzia

Serdecznie zapraszamy po wakacyjnej przerwie na spotkanie Diakonii Miłosierdzia. Odbędzie się w dniu 25 września (wtorek) w Kościele Św. Piotra ul. Królewska 9. Rozpoczynamy Eucharystią o godzinie 18.00. Szczególnie zapraszamy tych członków diakonii, których dawno nie było.
Z pamięcią w modlitwie
A.D. Sawiccy

Kontakt

Jeśli chcesz współtworzyć naszą diakonię lub chciałbyś nas o coś zapytać ZAPRASZAMY DO KONTAKTU POD ADRESEM:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny:
- ks. Bogusław Suszyło tel. 501-676-583
- Agnieszka Sawicka tel. 660-692-882
- Daniel Sawicki tel. 660-692-932

Nowenna do Miłosierdzia Bożego

Diakonia Miłosierdzia zachęca wszystkich do podjęcia modlitwy w intencjach poleconych w Nowennie do Miłosierdzia Bożego w łączności z całym Ruchem Światło-Życie - propozycja nowenny.

Czytaj więcej...

Posługa

Czas który poświęcamy innym, kiedy dzielimy się tym, co jest w zasięgu naszych możliwości i wszystko to czynimy z miłości do Boga, jest najpiękniejszym darem. Wtedy nasze działanie charytatywne nie jest filantropią ani humanizmem, tylko czystym przejawem Bożego Miłosierdzia objawionego przez działanie człowieka.

Czytaj więcej...

O Diakonii Miłosierdzia

logoDiakonia Miłosierdzia – prowadzi jej członków do stawania się świadkami Miłosierdzia Bożego przez czyn, słowo, modlitwę i inspiruje innych do takiej postawy miłosierdzia wobec potrzebujących.

Łk.6, 36 Bądźcie miłosierni, jak Ojciec wasz jest miłosierny.
Dz. 742 "Podaję ci trzy sposoby czynienia miłosierdza, czyn, słowo, modlitwa". 

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…