Oazy Modlitwy

Oaza ModlitwyUCHO NIEPOKALANEJ jak przyjąć Słowo aby stało się ciałem

W nowym roku formacyjnym serdecznie zapraszamy na Oazy Modlitwy, które odbędą się w ośrodku Ruchu Światło-Życie na Sławinku. Planowane są cztery takie weekendowe oazy: 6-8 października, 24-26 listopada, 9-11 lutego, 16-18 marca. Zamieszczamy program pierwszej Oazy Modlitwy. (Pobierz)

Zgłoszenia przyjmuje Monika Wiatrowska (tel. 504-100-360, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Koszt uczestnictwa w całej oazie z noclegami wynosi 90 zł, za udział w części spotkania można złożyć ofiarę. 

Czytaj więcej...

Spotkanie Diakonii Modlitwy

Spotkanie Diakonii Modlitwy odbędzie się w poniedziałek 20 lutego na Sławinku. Rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18. Serdecznie zapraszamy.

Skrzynka intencji Diecezjalnej Diakonii Modlitwy

Wszelkie intencje podejmowane są na spotkaniach diakonii modlitwy w II i IV czwartek miesiąca.

Czytaj więcej...

O Diecezjalnej Diakonii Modlitwy słów kilka

„Diakonia Modlitwy musi być widziana w powiązaniu z wszystkimi innymi diakoniami, bo bez modlitwy żadne z (...) zadań nie może być realizowane, ale równocześnie Diakonia Modlitwy ma na uwadze pogłębianie samego życia modlitwy.

Czytaj więcej...

Duch daje życie

Kiedy myślę o zadaniu czynienia uczniów jakie Ruch Światło-Życie z nową siłą uświadamia nam w tym roku oraz o ewangelizacji jako fundamentalnym charyzmacie oazy, staram się zadać sobie pytanie: co powinno być istotą życia naszych wspólnot, gdzie szukać najgłębszego źródła życia dla małych oaz?
Skąd takie pytanie?

Czytaj więcej...