Zależy Ci na relacjach w rodzinie? - zaproszenie na warsztaty

Diecezjalna Diakonia Życia gorąco poleca oraz zaprasza małżeństwa i rodziny, którym zależy na dobrych relacjach w małżeństwie i rodzinie, na warsztaty prowadzone przez prof. Krystiana Wojaczka: "OD BOŻEGO PODOBIEŃSTWA… DO ZGODNEGO MAŁŻEŃSTWA".

Czytaj więcej...

"Bez lęku" - Boży dar płodności

warsztatyDiakonia Życia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do udziału w warsztatach pt. :"BEZ LĘKU" - BOŻY DAR PŁODNOŚCI.

Czytaj więcej...

Świadectwa z warsztatów "Boży dar płodności"

warsztatyWarsztaty Diakonii Życia Ruchu Światło- Życie Archidiecezji Lubelskiej 2015

         Na początku roku formacyjnego, w dn. 17-19.09.2015 r. odbyły się warsztaty pt.: "Bez lęku"- Boży dar płodności, w rejonie Bł. Ks. J. Popiełuszki w Łęcznej w parafii św. Józefa Opiekuna Rodzin. W rekolekcjach uczestniczyło sześć małżeństw; prowadzącymi był Duch Święty, trzy małżeństwa- członkowie Diakonii Życia, instruktorzy Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny oraz ks. Sylwester Brzozowski. Mając na uwadze piękno ludzkiej płodności, jak wielką wartość stanowi dla małżonków,  pragniemy, aby takie warsztaty odbywały się w każdym rejonie naszej diecezji. Najbliższe są planowane w Puławach. O terminie poinformujemy wkrótce. Niech zachętą do udziału w takich warsztatach będą poniższe świadectwa uczestników.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…