Uparłam się i żyję!

Ela po dwóch tygodniach znajomości powiedziała Kazikowi, że straci wzrok. Nie zostawił jej. Stracił głowę?
Małżeństwo formujące się w Domowym Kościele Archidiecezji Katowickiej dzieli się swoim świadectwem - przeczytaj

Tylko RAZEM osiągniemy świętość - świadectwo

Do wspólnoty Domowego Kościoła wstąpiliśmy dwa i pół roku temu, w tym roku przeżyliśmy już trzecią oazę wakacyjną, początkowo miała to być oaza III stopnia, jednak Boża Opatrzność tak pokierowała okolicznościami, że wybraliśmy oazę I stopnia w Częstochowie.

Czytaj więcej...

Możemy się przydać

Dlaczego sprawę domowych przetworów należy powierzyć Panu Bogu, o edukacji futbolowej oraz o zadaniach cioci i wujka podczas wakacyjnej Oazy Dzieci Bożych opowiadają Marysia i Edek Jodłowscy. Przeczytaj cały wywiad.

Pan ma swoje plany - świadectwo

Piszę do Was w imieniu swoim i mojego męża, by łaski i dary jakimi obdarzył nas Pan na Oazie Rodzin I stopnia, ujrzały światło dzienne i by każdy kto to czyta, wychwalał Pana za Jego dobroć i miłosierdzie. Mam na imię Justyna, od 7 lat jestem żoną Tomasza, mamy dwóch synów: Albert - 5 lat i Patryk - 3 lata.

Czytaj więcej...

Pan Bóg daje w obfitości

Świadectwo Iwonki i Roberta Cieślaków

Czytaj więcej...

Mam żonę w niebie

W skrzynce mailowej przeczytałam informację: „Julita, moja najukochańsza żona, mama Hani i Stasia odeszła dziś w nocy do domu naszego Ojca w niebie. W pokoju, pojednana z Bogiem i ludźmi. Robert Derewenda”. Więcej

Fragmenty Mszy Świętej pogrzebowej śp. Roberta Drozda

Uroczysta Msza Święta pogrzebowa śp. Roberta Drozda, która miała miejsce 30.XII.2013 roku była wyjątkowym wydarzeniem dla wielu osób. Nie wszyscy mogli w niej uczestniczyć. Poniżej udostępniamy do odsłuchania nagrania fragmentów tej Eucharystii.

Czytaj więcej...

ORAR II st. w Księżomierzy - weekend majowy 2015

Na rekolekcajch Domowego Kościoła byliśmy po raz drugi. W czasie ORARu II w Księżomierzy (30.04 - 3.05.2015) doświadczyłam wielkiej otwartości ze strony pary prowadzącej Marioli i Andrzeja i ze strony wszystkich uczestników.

Czytaj więcej...

Świadectwo Joli

drozd„Oto wszystko czynię nowe. Ja spragnionemu dam pić ze źródła wody życia – za darmo. Zwycięzca to otrzyma. Ja będę jego Bogiem, a on będzie moim synem” Ap 21, 5b. 6c. „Napisałem to wam, wierzącym w imię Syna Bożego, abyście wiedzieli, że macie życie wieczne” 1J 5, 13.

Czytaj więcej...

Pan Bóg wpisał nas w historię Domowego Kościoła

Dzięki Panu Bogu mam już 83 lata, a moja ukochana żona Daniela niedawno ukończyła 80 lat. Oboje wywodzimy się z religijnych rodzin.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…