Wspólnota Dorosłych zaprasza

Witajcie :)

Jesteśmy Wspólnotą Dorosłych Ruchu Światło-Życie. Nasza wspólnota jest otwarta dla wszystkich, którzy skończyli edukację, pracują (to oczywiście pojęcie umowne, bo może ktoś akurat nie pracuje – nie interesuje nas sytuacja zawodowa, tylko okres życiowy) i chcieliby formować się w Ruchu Światło-Życie, ale młodzieżą już nie są, a rodziny nie założyli lub założyli, ale z różnych powodów nie mogą formować się w Domowym Kościele (współmałżonek nie chce lub odszedł do Pana). Zapraszamy zatem wszystkie takie osoby na nasze spotkania.

Co proponujemy?

Spotkanie raz w miesiącu. Jest to doskonały czas na to, by zasłuchać się w Słowo Pana, doświadczyć Jego obecności we wspólnocie Kościoła i wspólnie modlić się, uwielbiając Go i dziękując Mu za wszelkie dobra, które nam daje i prosząc we wszystkich potrzebach, które zaprzątają nasze serca.
Spotkania wyjazdowe pozwalają dodatkowo głębiej przeżyć wspólnotę i dzielić się życiem z innymi, którzy są w podobnej sytuacji życiowej.
Zapraszamy zatem wszystkie osoby, które chciałyby się formować, a nie znalazły jeszcze swojej wspólnoty w Kościele. Charyzmat Ruchu Światło-Życie jest dostępny dla wszystkich!
Członków Ruchu Światło-Życie prosimy: rozejrzyjcie się wśród swoich znajomych, może jest ktoś, komu warto powiedzieć o naszej wspólnocie. Chrystusa mamy nieść wszystkim ludziom, za wszystkich jesteśmy odpowiedzialni, zwłaszcza za tych, z którymi pracujemy, którzy mieszkają obok. Dziękujemy Panu, że powołał Wspólnotę Dorosłych w naszej archidiecezji, przez co możemy w pełni odczuwać bogactwo charyzmatu Ruchu Światło-Życie, obejmujacegp naprawdę wszystkie osoby i stany.