Relacja ze Święta Patronalnego

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z całego Święta Patronalnego, które przeżywaliśmy w sobotę 9 grudnia. Udostępniamy też nagraną homilię ks. Marka Urbana wygłoszoną podczas uroczystej Mszy Świętej w Archikatedrze oraz krótki filmik nagrany wśród świętujących Oazowiczów.

Czytaj więcej...

BAL SYLWESTROWY 2018

2018Małżeństwa Domowego Kościoła przy par. Dobrego Pasterza w Lublinie (Czechów) zapraszają pary na bezalkoholowy Bal Sylwestrowy, znany z dobrej zabawy w pięknej Sali Kolumnowej.

Czytaj więcej...

III Kongregacja Diakonii Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej

Serdecznie zapraszam wszystkich członków Diakonii na III Kongregację Diakonii Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej, w dniu 28 kwietnia 2018 roku. Rozpocznie ona świętowanie 45-lecia Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Lubelskiej.

Ramowy program:

Czytaj więcej...

„Na wschodzie minus jeden...”

Ze smutkiem zawiadamiamy o odejściu do Pana naszego Brata – Zbyszka Gryty. Zmarł o godz. 2-ej nad ranem w sobotę 25 XI 2017 r. w wieku 62 lat, po około półrocznym okresie walki z chorobą nowotworową.

Czytaj więcej...

Po sympozjum - relacja, filmiki, zdjęcia

W sobotę 21 października 2017 r. w ramach obchodów 30 rocznicy śmierci Czcigodnego Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego odbyło się na KUL sympozjum: "Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II środowiskiem rozwoju żywego Kościoła".

Czytaj więcej...

Zdjęcia i świadectwa z ORAR-u w Księżomierzy

7W dniach 8-12 listopada 2017 roku w Księżomierzy odbyły się rekolekcje dla rodzin - ORAR II st. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania pięknych świadectw uczestników.

Czytaj więcej...

Sympozjum na KUL

sympSerdecznie zapraszamy na sympozjum „Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II środowiskiem rozwoju żywego Kościoła”, które odbędzie się w sobotę 21 października 2017 r.

Czytaj więcej...