Zapraszamy na rekolekcje ORD

"Zadaniem ORD jest ukazanie uczestnikom całościowej wizji i syntezy Ruchu Światło-Życie w celu wezwania ich do świadomej akceptacji programu Ruchu i oddania się w nim na służbę, stosownie do swoich możliwości"
ks. F. Blachnicki

Czytaj więcej...

Piękne świadectwo uzdrowienia

Szczęść Boże... Pragnę podzielić się z Wami działaniem Pana Boga w moim życiu. Od wielu lat miałem chorobę oczu. Wiązało się to z koniecznością kilku operacji chirurgicznych.

Czytaj więcej...

Nowe Centrum Diecezjalne Ruchu

Odpowiadając na Stanowisko III Kongregacji Stowarzyszenia Diakonia w sprawie aktualnych wyzwań Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej (dostępne tutaj), ks. Arcybiskup Stanisław Budzik nominował nowego moderatora diecezjalnego, ks. Jerzego Krawczyka. Został on całkowicie oddelegowany do posługi w Ruchu.

Czytaj więcej...

Oazy zimowe FERIE 2019 - aktualizacja

zima2019 Zapraszamy do uczestnictwa w oazach zimowych dla dzieci i młodzieży!

Czytaj więcej...

Diecezjalna Oaza Matka - relacja

2018 250x180Rozpoczęliśmy nowy rok formacyjny "Młodzi w Kościele"! Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i przeczytania relacji z Diecezjalnej Oazy Matki.

Czytaj więcej...

Tanzania: kolejni formujący się oazowicze

Tanzania2018 14W minione wakacje posługiwałam na rekolekcjach oazowych w Afryce. Mój wyjazd, przygotowania, szczepienia i posługa w znacznej części były możliwe dzięki wsparciu modlitewnemu i finansowemu oazowiczów z naszej diecezji.

Czytaj więcej...

ORAR II st. Księżomierz - świadectwo i zdjęcia

35069713 2044713532230112 759629979217559552 n Swoje świadectwo z rekolekcji w Księżomierzy jakie odbyły się w weekend majowy przysłali Kasia i Paweł z Dębicy. Zachęcamy także do obejrzenia zdjęć.

Czytaj więcej...