Kongregacja Odpowiedzialnych i błogosławienie do diakonii

Drodzy Współpracownicy, Odpowiedzialni Ruchu Światło-Życie! 

Serdecznie zapraszam na coroczną, tym razem już czterdziestą trzecią Kongregację Odpowiedzialnych, która pod hasłem "Młodzi w Kościele" odbędzie się na Jasnej Górze w dniach 23-26 II br. W załączniku szczegółowy program kongregacji.

System rejestracji osób zgłoszonych ruszy 2 lutego o godz. 8 (jedna część auli o. Kordeckiego) i 9 lutego o godz. 8 (druga część auli). Link do strony, na której będzie rejestracja, zostanie podany na stronie głównej www.oaza.pl i na fanpage’u Ruchu Światło-Życie.

Opłata za udział w Kongregacji, podobnie jak w zeszłym roku, wynosi  50 zł. Wszelkie sprawy związane z rejestracją proszę zgłaszać na adres sekretariatu Moderatora generalnego (adres jw.). 

Do zobaczenia w Częstochowie 
ks. Marek Sędek


Proszę więc do 2 lutego o przesłanie w poniższym formularzu zgłoszenia, a następnie postępować wg. powyższych wskazówek - rejestrując się w systemie oazowym. 

Program 43 KO

Błogosławienie członków DIAKONII podczas Kongregacji Odpowiedzialnych

  1. Osoby, które pragną przyjąć błogosławienie członków DIAKONII podczas najbliższej KO proszone są o zgłoszenie się mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 20 lutego br.
  2. Nowi członkowie (kandydaci) powinni przesłać (pocztą tradycyjną) do Centralnej Diakonii Formacji Diakonii swój formularz otrzymany na ORD.

Przed wysłaniem trzeba się upewnić, czy wszystkie pola są wypełnione, czy nie brakuje podpisu moderatora diecezjalnego itp.

Adres do wysłania:

CDFD
Ks. Franciszka Blachnickiego 2,
34-450 Krościenko n. Dunajcem

Formularz powinien dotrzeć przed 20.02. Zalecamy dodatkowo zrobić skan lub zdjęcie i zachować plik.

  1. Podczas kongregacji, w sobotę w godzinach przedpołudniowych, zostanie uruchomiony punkt zgłoszeń, gdzie będzie można potwierdzić obecność i dokonać wpłaty.

Koszt to 25 zł od jednej osoby, a od małżeństwa 35 zł.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monika Wiatrowska