Świadectwo i zdjęcia z ORAR-u I st. w Nałęczowie

DSC 5294

Zachęcamy do przeczytania świadectwa i obejrzenia zdjęć z rekolekcji formacyjnych ORAR I st, jakie odbyły się w Nałęczowie w dniach 2-6 maja 2018r. 

Świadectwo Mariusza:

Szczęść Boże...
Chciałem się podzielić świadectwem, jak wielką moc ma szczera i pokorna modlitwa.
W Domowym Kościele jesteśmy niespełna 5 lat. Przeżyliśmy kilka rekolekcji tematycznych, formacyjnych oraz służyliśmy jako Diakonia Wychowawcza. Te wszystkie rekolekcje na których uczestniczyliśmy, bardzo zmieniło naszą wiarę i odmieniły nasze życie, pokazując nam jak można żyć bliżej Boga. Dlatego też, pragnęliśmy pojechać na następne rekolekcje.
W styczniu zapisaliśmy się na ORAR I do Nałęczowa w weekend majowy. Byliśmy bardzo szczęśliwi, że na tych rekolekcjach będziemy wspólnie uczestniczyć z parą z naszego kręgu, ze znajomą parą muzyczną oraz ze znaną i lubianą parą prowadzącą.
Pewnego dnia podczas codziennej modlitwy dziękując i prosząc Boga o potrzebne mi łaski poprosiłem, aby te wszystkie rekolekcje, konferencje, nauki, które usłyszałem, zaowocowały w moim sercu i życiu, abym mógł coś dać od siebie, ponieważ do tej pory dużo czerpałem i poznawałem Boga poprzez ludzi spotkanych w Domowym Kościele. Prosiłem Boga, abym w jakiś sposób mógł służyć innym. Po skończonej modlitwie zobaczyłem, że mam nieodebrane połączenie od pary prowadzącej rekolekcje w Nałęczowie. Oddzwoniłem, a Maria poprosiła mnie, abyśmy byli parą animatorską na rekolekcjach, na które się wybieramy. Zgodziłem się. Po skończonej miłej rozmowie telefonicznej padłem na kolana dziękując Bogu, że tak szybko dał mi odpowiedź.
Byłem przestraszony, bałem się takiej posługi, ale kiedy jak nie teraz m iżogę służyć innym.
Na rekolekcjach zdobyłem dużo wiedzy, związanej z Domowym Kościołem, dzięki swej posłudze wzmocniłem swoją wiarę, która dodała mi odwagi w wypowiadaniu się oraz pewności siebie.

Mariusz


Zdjęcia - kliknij tutaj