Msza w rocznicę śmierci ks. Blachnickiego

blachnicki127 lutego 2019 r. przypada XXXII rocznica śmierci Założyciela naszego Ruchu Światło-Życie.

Czytaj więcej...

Bal Karnawałowy w Dęblinie

balWspólnota Domowego Kościoła Rejonu św. Józefa w Puławach serdecznie zaprasza na Bezalkoholowy Bal Karnawałowy, który odbędzie się dnia 02.03.2019 r. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na rekolekcje ORD

"Zadaniem ORD jest ukazanie uczestnikom całościowej wizji i syntezy Ruchu Światło-Życie w celu wezwania ich do świadomej akceptacji programu Ruchu i oddania się w nim na służbę, stosownie do swoich możliwości"
ks. F. Blachnicki

Czytaj więcej...

Zaproszenie na rekolekcje stacjonarne - Triduum Paschalne w Lublinie

Wspólnota Domowego Kościoła Ruchu Światło-Życie Rejonu Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego 3, we współpracy ze wspólnotą parafii pw. Św. Józefa w Lublinie, z radością zapraszają wszystkich członków Ruchu Światło-Życie oraz wszystkie osoby nie będące członkami Ruchu, do wspólnego pogłębionego przeżycia rekolekcji formacyjnych Triduum Paschalne 2019.

Czytaj więcej...

Piękne świadectwo uzdrowienia

Szczęść Boże... Pragnę podzielić się z Wami działaniem Pana Boga w moim życiu. Od wielu lat miałem chorobę oczu. Wiązało się to z koniecznością kilku operacji chirurgicznych.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na Kongregację

Serdecznie zapraszamy na Kongregację Odpowiedzialnych RŚ-Ż, która odbędzie się w dniach 22-25.02.2019 na Jasnej Górze. W czasie kongregacji zostaniemy wprowadzeni w nowe hasło roku 2019/2020 "Wolni i wyzwalający".

Czytaj więcej...

Oazy zimowe FERIE 2019 - aktualizacja

zima2019 Zapraszamy do uczestnictwa w oazach zimowych dla dzieci i młodzieży!

Czytaj więcej...