2022.07.31-08.16 Ecclesia Mater – Mater Ecclesiae. Zaproszenie na Oazę Rodzin III w Rzymie

Ruszają zapisy!

0
3824

  • Termin: Serdecznie zapraszamy małżeństwa do przeżycia rekolekcji ONŻ III w Rzymie, organizowanych przez Domowy Kościół, w terminie 31 lipca-16 sierpnia 2022 roku. 
  • Prowadzący: Rekolekcje poprowadzą Renata i Józef Nowakowie
    Szczegółowych informacji udzielają Renata (607 072 260) i Józef (601 967 405) Nowakowie.
  • Moderatorzy: ks. Adam Pasik SDB i ks. Dariusz Łużyński SDB.
  • Miejsce: Podczas rekolekcji będziemy mieszkać w Domu Polskim Jana Pawła II przy Via Cassia 1200 w Rzymie https://viacassia.pl/pl/  Eucharystie będziemy sprawować w kościołach stacyjnych właściwych poszczególnym dniom rekolekcji, do których będziemy przemieszczać się komunikacją miejską (autobusy, metro, kolejka).
  • Koszt: Przewidywany koszt rekolekcji to 800 euro od osoby. Zawiera on noclegi (16 nocy), wyżywienie (śniadanie i obiadokolację), zakup przejazdówki na komunikację miejską, ubezpieczenie, bilety do obiektów związanych z tematyką i programem rekolekcji ONŻ III, organizację pielgrzymki autokarem do Asyżu, ofiary składane w kościołach stacyjnych, inne dodatkowe koszty (m.in.: wydruk śpiewników, notatniki, świece, identyfikatory, podziękowania dla wspólnot, które będą nas lub u nas gościć). Cena nie zawiera kosztów przejazdu/przelotu do Rzymu i z Rzymu oraz ewentualnych kosztów testów na obecność COVID-19 (jeśli takie byłyby niezbędne ze względu na obowiązujące prawo). Na chwilę obecną do sprawnego funkcjonowania we Włoszech (np. przejazd komunikacją miejską czy wejście do różnych obiektów) niezbędne jest bycie zaszczepionym i posiadanie paszportu covidowego. Nie wiemy, jakie będą wymagania w wakacje, czy te restrykcje będą poluzowane lub zniesione.  Ze względów logistycznych nie przewidujemy udziału w rekolekcjach z dziećmi, w wyjątkowych sytuacjach prosimy o indywidualny kontakt. 
  • Zaliczkę 200 euro od osoby należy wpłacić do dnia 15 marca na konto walutowe, które zostanie przesłane po wysłaniu zgłoszenia (konieczna jest z naszej strony wpłata zaliczki w Domu Rekolekcyjnym). Wpłata kolejnej raty 200 euro do końca maja, pozostała część kwoty do wpłaty na miejscu, na początku rekolekcji. Możliwa jest też wpłata całej kwoty na konto, najpóźniej na dwa tygodnie przed rekolekcjami.
  • Zapisy: Zapisy odbywają się za pomocą formularza na stronie DK