Diakonia Komunikowania Społecznego

Misją Diakonii Komunikowania Społecznego jest służba kulturze spotkania oraz przekładanie wiary na fakty kulturowe i społeczne przy wykorzystaniu współczesnych środków społecznego przekazu.

ks. Piotr Iracki

Moderator Diakonii Komunikowania Społecznego, opiekun duchowy

W 2006 r. wyświęcony na prezbitera dla Archidiecezji Lubelskiej. Aktualnie pełni posługę duszpasterską w Parafii pw. Świętej Rodziny w Lublinie.
Od kilku lat interesuje się zagadnieniem nowych mediów, w tym social media oraz technologiami informatyczno-komunikacyjnymi w służbie ewangelizacji.

Paulina i Andrzej Jaksim

Odpowiedzialni za Diakonię Komunikowania Społecznego

Administratorzy strony

Administrator może wszystko – zarówno zarządzać treściami (czyli robić to, co redaktor) jak i zajmować się sprawami technicznymi, takimi jak wykonywanie aktualizacji, zarządzanie użytkownikami, zarządzanie wtyczkami, zmiany w ustawieniach strony oraz motywu.

Andrzej Jaksim

Administrator

mail: lublindks@gmail.com

Pawel Kaniuk

Administrator

Łukasz Hapka

Administrator

Redaktorzy

Redaktor może publikować, edytować i usuwać wpisy innych użytkowników, zarządzać kategoriami i tagami wpisów, edytować i usuwać pliki w bibliotece multimediów, zarządzać komentarzami oraz dodawać i publikować strony. Innymi słowy może robić wszystko, co jest związane z treścią strony. Redaktor musi być członkiem DKS.

ks. Jerzy Krawczyk

Redaktor

O sobie:

ks. Piotr Iracki

Redaktor

O sobie:

Autorzy

Autor może dodawać i publikować własne wpisy oraz edytować je i usuwać (nawet po publikacji). Może także dodawać pliki do biblioteki multimediów (wgrywać na serwer) i zamieszczać je w swoich wpisach.

Każda diakonia może oddelegować od siebie przynajmniej jednego Autora odpowiedzialnego za dostarczanie informacji z tej konkretnej diakonii. Ale autorem może być każdy chętny do dzielenia się przemyśleniami i relacjonowania wydarzeń dziejących się we wspólnotach. Ze względu na dość duże uprawnienia, powiwnien być osobą zweryfikowaną przez członków DKS, lub poleconą przez odpowiedzialnych w Ruchu.

Patrycja Jegorow

Autorka

Patrycja Ziarkiewicz

Autorka z Diakonii Formacji Diakonii, Odpowiedzialna za FB Oazowego

Karolina Garbacz

Autorka z Diakonii Życia

Daniel Sawicki

Autor z Diakonii Miłosierdzia

Marek Wilczewski

Autor z Diakonii Społecznej

Współpracownicy

Współpracownik to użytkownik, który może dodawać wpisy, ale nie może ich publikować (zapisują się one jako szkice, a następnie musi je zaakceptować redaktor lub administrator). Współpracownik ma także możliwość edycji i kasowania swoich wpisów przed publikacją.

Każdy może współredagować naszą wspólną stronę oazową!

Nie każdy może chcieć zostać współpracownikiem, ale każdy oazowicz – od tego najmłodszego do najstarszego – może być współautorem treści na naszej stronie – wystarczy tekst i zdjęcia przesłać mailem lublindks@gmail.com – resztą zajmie się redakcja!

Aktualności Diakonii Komunikowania Społecznego