Drodzy Oazowicze,

gorąco dziękujemy za Wasze włączenie się w zbiórkę środków finansowych na zakup sprzętu nagłośnieniowego dla naszej Diakonii. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z funduszu Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Lubelskiej (5000 zł) i Waszemu wsparciu mogliśmy zakupić dobrej jakości sprzęt o wartości 10.000 zł. W czasie trwającej zbiórki, z wpłat, które wpłynęły na konto oraz z datków składanych do puszek podczas Eucharystii zorganizowanych w rejonach udało nam się zebrać łącznie 6.139,11 zł.

Dzięki Wam mogliśmy oddać zaciągnięty „dług”. Za pozostałą kwotę chcielibyśmy kupić skrzynie do przewożenia sprzętu oraz rozszerzyć zestaw o odsłuchy i dodatkowe statywy.

Nasza diakonia podczas realizacji nagrania piosenki roku …

Dziękujemy przede wszystkim tym, którzy zaangażowali się bezpośrednio w tę zbiórkę – parom rejonowym i członkom Diecezjalnej Diakonii Muzycznej. W sposób szczególny chcemy podziękować rejonom: Świętego Ducha, Świętego Maksymiliana (Wschód), Sługi Bożego Franciszka Blachnickiego II, Sługi Bożego Franciszka Blachnickiego III i Błogosławionego Ks. Popiełuszki, które łącznie zebrały ponad 4000 zł.

… wraz z grupą instrumentalną

Dzięki Waszej obecności i hojności mogliśmy w trudnych czasach epidemii znów poczuć bliskość żywej wspólnoty. Już w najbliższą niedzielę 30 sierpnia, podczas Eucharystii dziękczynnej za tegoroczne oazy młodzieżowe, nasza Diakonia będzie mogła głośno zaśpiewać i zagrać na chwałę Bożą.

Chwała Panu!
Katarzyna i Kazimierz Kraczoniowie