Parafie w Archidiecezji Lubelskiej w których jest oaza

1. Bychawa, pw. Św. Jana Chrzciciela i św. Franciszka z Asyżu

Odpowiedzialny: Ks. Przemysław Ruszniak

  • po ONŻ I – piątek 18:00 – an. Anna Jasińska
  • przed ONŻ I – czwartek 18:00 – ks. Przemysław Ruszniak
  • OND II – środa 18:00 – an. Anna Krzysztoń

2. Chełm, pw. Narodzenia NMP

Moderator: ks. Jan Tadyniewicz
Odpowiedzialna: Agnieszka Kamińska (518 013 442)

  • Dzieci Boże – sobota 12:00 – an. Joanna Kraska
  • przed OND II i OND III – – an. Emilia Ziętko
  • przed ONŻ I – piątek 17:00 – an. Weronika Trawińska i an. Patryk Stelmaszczuk
  • po ONŻ I – sobota 9:00 – an. Weronika Nadworska
  • po ONŻ II – środa 15:00 – an. Agnieszka Kamińska

3. Chełm, pw. Rozesłania Apostołów

4. Chełm, pw. Świętej Rodziny

Odpowiedzialny: Ks. Karol Mazur

5. Lubartów, pw. św. Anny

Moderator: ks. Artur Grzywaczewski

  • ODB – piątek 16:00 – an. Wiktoria Siwek, an. Natalia Talarowska
  • po OND II – piątek 19:00 – an. Piotr Zybala
  • po OND III – piątek 19:00 – an. Jan Slifirczyk
  • Po ONŻ I – piątek 19:00 – an. Weronika Goździcka
  • Po ONŻ II – czwartek 18:45 – ks. Artur Grzywaczewski

6. Lubartów, pw. MB Nieustającej pomocy

  • ODB – wtorek 16:30 – an. Weronika Woźniak

7. Łęczna, pw. św. Józefa

Odpowiedzialny: Mateusz Stec (722 358 715)

  • Schola oazowa sobota 10:00 an. Agata Gajowiak
  • ODB sobota 11:00 (od 1 do 6 klasy) an. Julia Jabłoniec
  • OND sobota 12:30 (od 6 do 8 klasy) an. Kacper Stec
  • przed ONŻ I niedziela 19:00 (od 1 klasy szkoły średniej w górę) – an. Mateusz Stec
  • po ONŻ I niedziela 16:00 an. Mateusz Stec
  • po ONŻ II sobota 19:00 an. Mateusz Stec

8. Łęczna, pw. św. Barbary

Odpowiedzialna: Siostra Magda

  • od 6 do 7 klasy 17:00 środa an. Rafał Muszyński
  • od 8 klasy do 1 klasy szkoły średniej piątek 19:00 an. Kornelia Ropiak

9. Niemce, pw. św. Ignacego Loyoli

Odpowiedzialny: Ks Paweł Zawada

  • Po OND I – an. Iza Włodarczyk
  • Przed OND I – an. Gabriela Przypis
  • ODB – an. Kasia Kowalik i an. Iza Bartosik

10. Oleśniki, pw. MB Częstochowskiej

Odpowiedzialny: Ks. Piotr Drozd

11. Piaski, pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Odpowiedzialna: Siostra Anna i Siostra Anita

12. Puławy, pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego

Odpowiedzialny: Ks. Mariusz Kozina

13. Wygnanowice, pw. Narodzenia NMP

Odpowiedzialna: Wiktoria Kasprzak (724 270 567)

14. Poniatowa, pw. Świętego Ducha

Odpowiedzialny: Ks. Łukasz Protasiewicz

  • ODB I sobota 10:00 an. Anna Bieńko
  • ODB II i III(dziewczynki) sobota 10:00 an. Weronika Król
  • ODB II i III (chłopcy) sobota 10:00 ks. Łukasz Protasiewicz
  • po OND II sobota 10:00 an. Kacper Skóra

15. Lublin, pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego (CENTRUM)

  • po ONŻ I czwartek 19:00 an. Natalia Marek
  • po ONŻ III piątek 15:00 – an. Milena Mazurek
  • po ONŻ III czwartek 16:30 ks. Jerzy Krawczyk
  • spotkania animatorów – wtorek 19:30
  • oaza (post)akademicka – środa 19:00 (raz w miesiącu) – an. Teresa Kmieć

16. Lublin, pw. Matki Bożej Różańcowej

Odpowiedzialna: Paulina Sadłowska (882 741 237)

17. Lublin, pw. Miłosierdzia Bożego

Odpowiedzialny: Marcin Surtel

18. Lublin, pw. Jadwigi Królowej

Moderator: ks. Piotr Wojtysiak
Odpowiedzialna: Monika Podlodowska (663 035 200)

  • przed ONŻ I
  • po ONŻ I – poniedziałek 18:00 – an. Natalia Zarek
  • po ONŻ II – (spotkania są przy katedrze) – an. Hanna Bielawska

19. Lublin, pw. św. Rodziny

Odpowiedzialny: ks. Emil Kancir

  • przed ONŻ I męska – piątek 19.00 – an. Michał Borkowski
  • przed ONŻ I żeńska – piątek 19.00 – an. Katarzyna Wolińska

20. Lublin, pw. św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty (Archikatedra)

Odpowiedzialny: Ks. Paweł Grzebalski

  • Po OND III – piątek 16:30 – an. Asia Szlachta
  • Przed ONŻ I – czwartek 17:00 – an. Weronika Karwacka
  • Po ONŻ I – piątek 17:45 – an. Justyna Kasperek
  • Po ONŻ III – czwartek 18:00 – an. Weronika Karwacka

21. Lublin, pw. św. Jana Pawła II

Odpowiedzialny: ks. Tadeusz Fac

  • po ONŻ I – niedziela 19:00 – an. Patrycja Ziarkiewicz
  • OND – ks. Tadeusz Fac
  • ODB – sobota 11:00 – an. Natalia Maksim i an. Marta Niedźwiadek

22. Lublin, pw. św. Józefa

  • ODB 2 i 4 piątek 17:45 – an. Izabela Kowalczyk i an. Konstancja Płetenicka
  • OND wtorek 18:00 – an. Natalia Zarek 

23. Rudnik, pw. św. Ojca Pio

Odpowiedzialna: Agata Kusiak

  • ODB – sobota 9:00 – an. Agata Kusiak
  • OND – sobota 10:00 – an. Agata Kusiak

24. Lublin, pw. Świętej Trójcy w Lublinie

  • przed ONŻ I – na zmianę raz wtorek, raz czwartek 19:00 – an. Wiktoria Marek, an. Ilona Iwaszko
  • po ONŻ III – piątek 19:00 – an. Mateusz Burzak

25. Lublin, pw. Przemienienia Pańskiego

Odpowiedzialny: ks. Marek Sawicki

  • OND – wtorek 16:15 – an. Michał Iwaniuk

26. Kraśnik, pw. św. Józefa Robotnika

Odpowiedzialny: ks. Marcin Wyszyński

  • od 7 klasy – piątek 19:00 – an. Anna Kania