Diakonia Życia Ruchu Światło- Życie Archidiecezji Lubelskiej wraz ze Wspólnotą Rodziców Dzieci Utraconych z Lublina zaprasza na Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka, które odbędą się 22-24 listopada 2019 w Wąwolnicy (woj. lubelskie). Tematem tegorocznej, trzeciej już edycji rekolekcji będą „Pytania do Boga”. Na rekolekcje można zapisać się wypełniając formularz rejestracyjny na stronie:  http://rodzicepostracie.lublin.pl/rekolekcje
Zapisy przyjmujemy do 6 listopada 2019 r.

Szczegółowe informacje:

  • Na rekolekcje można przyjechać zarówno „we dwoje”, jak i jeden rodzic – sam.
    Zapraszamy wszystkich rodziców bez względu na czas, który upłynął od śmierci, wiek dziecka i okoliczności w jakich zmarło.
  • Koszt uczestnictwa wynosi 200 zł od osoby. W cenę wliczone są  noclegi, posiłki, kawa i herbata oraz materiały dla uczestników.
  • Rekolekcje zaczynają się w piątek, ok.18.00, a kończą w niedzielę ok. 14.00
  • W programie rekolekcji przewidziane są m.in. konferencje psychologiczne i duchowe, Eucharystia, modlitwa, rozmowy indywidualne z psychologiem, księdzem, innymi rodzicami po stracie.
  • Ze względu na charakter rekolekcji, nie zabieramy na nie dzieci,
  • Nie przewidujemy możliwości fragmentarycznego uczestniczenia w rekolekcjach (jeden dzień, dojeżdżanie z domu bez noclegów). Przyjmujemy zapisy tylko na całe rekolekcje (z noclegami).

Kontakt ws. rekolekcji
Karolina Garbacz 
509 733 164
rodzicepostracie@gmail.com

Poprzedni artykułSpotkanie formacyjne UKChS
Następny artykułZa nami pierwsze spotkanie Diakonii Życia