Zasady zgłoszeń na rekolekcje DK Archidiecezji Lubelskiej

 1. Wypełnienie i przesłanie formularza oznacza wpisanie się na listę rezerwową i nie jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników rekolekcji.
 2. O zapisie na listę uczestników decyduje kolejność wpłaty zaliczki oraz potwierdzenia przez Parę Rejonową.
 3. Zapisy na rekolekcje zaczynają się w momencie umieszczenia informacji o nich na stronie www.lublin.oaza.pl i kończą się na 1 dzień przed rozpoczęciem rekolekcji. Zapisy dla osób spoza archidiecezji lubelskiej rozpoczynają się w momencie umieszczenia informacji o rekolekcjach na ogólnopolskiej stronie Domowego Kościoła www.dk.oaza.pl
 4. Warunkiem zapisania na rekolekcje jest spełnienie wytycznych opisanych na stronie z informacjami o danych rekolekcjach oraz uczestnictwo w rekolekcjach według kolejności. Oznacza to, że osoby zapisujące się na II stopień powinny przeżyć już rekolekcje stopnia I. Analogicznie małżeństwa chcące uczestniczyć w III stopniu Oazy Rodzin, powinny przejść stopień OR I i OR II.
 5. Zgłoszenie na oazę odbywa się wyłącznie poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy, do którego można się dostać klikając odnośnik znajdujący się na dole tej strony. W przypadku pytań lub problemów z wypełnieniem formularza patrz pkt. 18.
 6. Po wypełnieniu formularza należy kliknąć przycisk PRZEŚLIJ, który znajduje się na końcu formularza.
 7. Jeżeli przesłany formularz zawiera błąd, należy wypełnić i przesłać formularz ponownie.
 8. Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz wiadomość na podany w formularzu adres poczty elektronicznej. Będzie ona zawierała informacje na temat dostępności miejsc oraz nr konta bankowego, tytuł przelewu i termin wpłaty (do 7 dni).
 9. Brak wpłaty zaliczki w wyznaczonym terminie 7 dni powoduje przesunięcie zgłoszenia na ostatnie miejsce na liście rezerwowej.
 10. W przypadku rezygnacji z wyjazdu na rekolekcje wpłacona zaliczka nie jest zwracana.
 11. Osoba prowadząca rezerwacje skontaktuje się z Twoją Parą Rejonową w celu potwierdzenia zgłoszenia. Nie musisz sam kontaktować się z Parą Rejonową.
 12. Po wpłynięciu zaliczki na wskazane konto oraz akceptacji Pary Rejonowej zgłoszenie przesuwane jest z listy rezerwowej na listę uczestników rekolekcji. Zostanie wysłana wtedy informacja na podany w formularzu adres poczty elektronicznej potwierdzająca wpisanie na listę uczestników rekolekcji. Otrzymanie tej informacji jest jedynym potwierdzeniem zapisania się na rekolekcje, sama wpłata zaliczki nie powoduje automatycznego wpisania na listę uczestników rekolekcji.
 13. Dopłata pozostałej kwoty za rekolekcje powinna być wpłacona gotówką w czasie rekolekcji u Pary Prowadzącej rekolekcje.
 14. W rekolekcjach wraz z rodzicami mogą uczestniczyć dzieci do 12-go roku życia. W formularzu zgłoszeniowym on-line należy wpisać wszystkie dzieci uczestniczące w rekolekcjach wraz z datami urodzenia. W kwestii opłat za dzieci po uwagę będzie brany wiek rocznikowy na dzień rozpoczęcia rekolekcji (czyli np. w roku 2023 za dwulatka uważamy osobę urodzoną w roku 2021, niezależnie od miesiąca urodzenia).
 15. Dzieci w wieku do 2 lat z zasady pozostają pod opieką rodziców.
 16. Dla małżeństw z Archidiecezji Lubelskiej istnieje możliwość skorzystania z dofinansowania do rekolekcji formacyjnych. Kliknij TUTAJ i pobierz oraz wypełnij wniosek uzupełniając puste pola i prześlij prześlij drogą elektroniczną do swojej pary rejonowej lub wypełniony przekaż osobiście.
 17. Wszyscy uczestnicy rekolekcji wakacyjnych Oaza Rodzin są ubezpieczeni od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do kwoty 10000 PLN w Sopockim Towarzystwie Ubezpieczeń Ergo Hestia SA. Jeżeli uważasz, że kwota ubezpieczenia nie jest wystarczająca, możesz doubezpieczyć się na własną rękę. Warunki ubezpieczenia NNW TUTAJ.
 18. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: rekolekcje.lublin@gmail.com lub tel. Monika 668 808 114. Jeżeli akceptujesz powyższe Zasady przejdź do elektronicznego formularza zgłoszeniowego TUTAJ