2021.11.5-7 Rekolekcje ewangelizacyjne w Nałęczowie poprowadzą Iwona i Robert Cieślakowie

Ruszają zapisy - zapraszamy!

0
1190
 • Termin: 5-7 XI (pt-ndz) Rekolekcje ewangelizacyjne – Nałęczów
 • Prowadzący: Iwona i Robert Cieślakowie
  tel. 698 890 079 (Robert), 600 037 314 (Iwona) 
 • Moderator: Ks. Michał Zybała 
 • Miejsce: Nałęczów “Jabłuszko”
  Adres: Bolesława Prusa 28, 24-140 Nałęczów 
 • Cena:  250 zł – dorośli, 150 zł – dzieci w wieku 3-12 lat (młodsze dzieci nie płacą) 
 • Zaliczka: 200 zł 
 • Dodatkowe informacje: 
  Zakwaterowanie w piątek od godz. 17.00, rozpoczęcie kolacją o godz. 18.00, zakończenie w niedzielę o godz. 15.00. Szczegółowych informacji udzielają Iwona i Robert Cieślakowie. 
 • Zapisy:  Zapisy odbywają się za pomocą formularza umieszczone na stronie DK >>> 

Rekolekcje ewangelizacyjne kierujemy do wszystkich małżeństw DK odczuwających potrzebę ożywienia swej wiary i umocnienia relacji z Panem Jezusem, aby doświadczenie Bożej miłości przeżywane we wspólnocie przyniosło umocnienie wiary i pragnienie podążania za Jezusem.

Celem rekolekcji ewangelizacyjnych jest głoszenie Kerygmatu czyli orędzia o tym, że Jezus Chrystus zmartwychwstał i że ta wiadomość może zmienić życie człowieka i jego samego doprowadzić do doświadczenia zmartwychwstania.

Rekolekcje ewangelizacyjne mają charakter otwarty. Zapraszamy na te rekolekcje wszystkich dorosłych. Biorący w nich udział nie muszą być w Domowym Kościele, nie muszą być nawet w małżeństwie. Zapraszamy także osoby samotne, narzeczonych, osoby żyjące w związkach niesakramentalnych, przeżywających kryzysy małżeńskie, rodzinne.

Dlatego tych z Was, którzy już byli na takich rekolekcjach lub o nich wiedzą zachęcamy by zaprosili na nie osoby, którym mogłyby one pomóc. Powiedzcie o swoim doświadczeniu rekolekcji. Jeśli ktoś wyrazi zainteresowanie – pomóżcie w kontakcie z parą prowadzącą i w zgłoszeniu przez stronę. Może dla jakiegoś małżeństwa, jakiejś osoby właśnie Wy będziecie szansą na zbliżenie się do Boga.