Gorąco zachęcamy do napisania świadectwa, wspomnień oraz do podzielenia się zdjęciami ze swoich pierwszych oaz. W tekście można napisać o swoich początkach w Ruchu, jak tutaj trafiliśmy, jak wspominamy pierwsze spotkania, rekolekcje, co dało/daje nam uczestnictwo formacji.

Termin przesyłania został przedłużony do końca października. Bardzo, bardzo czekamy na Wasze wspomnienia! 

*


Zbliżamy się do 50-lecia Ruchu Światło-Życie w Archidiecezji Lubelskiej. Symboliczny jubileusz liczony jest od pierwszych rekolekcji wakacyjnych (oaz) zorganizowanych na terenie Diecezji Lubelskiej w Klemensowie podczas wakacji 1973 r.

Nasze świętowanie chcemy rozpocząć w tegoroczne Święto Patronalne, rozciągnięte na cały weekend w dn. 2-4 grudnia 2022 r., a także kontynuować je potem przez szereg wydarzeń towarzyszących przez cały rok.

Jednak by mogło się to odbyć – potrzeba Twojego zaangażowania! Wszystkich Oazowiczów zapraszamy już dziś do udziału w tych wydarzeniach, bliżej terminu Święta Patronalnego będą pojawiały się szczegółowe informacje.

A już teraz prosimy gorąco o nadsyłanie świadectw-wspomnień „Moja pierwsza oaza…” oraz zdjęć na adres mailowy: jubileusz50lat.lublin.oaza@gmail.com
Przy zdjęciu warto dodać rok, miejsce jego zrobienia, co to za oaza lub spotkanie oraz swoją ówczesną parafię. Do przesyłanych materiałów prosimy załączyć oświadczenie (dostępne poniżej).

Zdjęcia i świadectwa-wspomnienia trafią do publikacji jubileuszowej.

Czekamy na Wasze wiadomości do 20 października.
Stwórzmy wspólnie mozaikę wspomnień…