Alleluja!

Długi weekend przed nami – to też czas kolejnej tury rekolekcji. Życzymy wszystkim dobrego i błogosławionego czasu rekolekcyjnego w bliskości z ludźmi i z Bogiem.

Czekamy na Wasze świadectwa

A jak już będziemy na tych wszystkich naszych wyjazdach rekolekcyjnych – pomyślmy, czy nie podzielić się z innymi świadectwem z przeżycia tego czasu spotkania z Bogiem. Świadectwa są najchętniej czytanymi wpisami na stronach oazowych i są naprawdę ważne dla wszystkich czytających. Są też często motywacją dla niezdecydowanych do tego, by zapisać się i wyjechać samemu na rekolekcje. Więc czekamy z niecierpliwością na Wasze świadectwa i zdjęcia z rekolekcji.

Opisy ośrodków rekolekcyjnych

A propos zdjęć – może pokusimy się o zrobienie bazy opisującej poszczególne ośrodki rekolekcyjne tak, żeby wyjeżdżający w dane miejsce pierwszy raz mogli zobaczyć co ich czeka. Są przecież bardzo różne ośrodki: takie w których są łazienki w każdym pokoju, kaplica na miejscu, wielka sala konferencyjna i oddzielne miejsce do zabaw dla dzieci, itp.  te zwykle kosztują o wiele więcej… Są też miejsca bez większych wygód, a wrecz z pewnymi niedogodnościami, które wymagają od uczestników większych poświęceń, ale są za to o wiele tańsze… Ważne, żeby wyjeżdżając wiedzieć dokładnie, na co powinniśmy się przygotować i co nas czeka na miejscu. Może to być w przyszłości wielkim ułatwieniem dla wyjeżdżających – żeby wiedzieć na co zwrócić uwagę, co warto zabrać ze sobą, co się może przydać…

Jeśli ten pomysł się Wam spodoba – czekamy na zdjęcia i opisy ośrodków. Odnośniki do tych opisów będą podlinkowane przy rekolekcjach odbywających się w tych miejscach.

Szczęść Boże!

Paweł Kaniuk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj