Alleluja! Już chyba udało się ochłonąć i odpocząć po rekolekcjach… Czas wstać z kanapy i wziąć się za pisanie świadectw o Waszych przeżyciach z rekolekcji!

Niech czytający Wasze świadectwa poczują to, co czuliście Wy, gdy dotknął Was Pan Jezus na rekolekcjach. Może to być wielkim umocnieniem, dla tych, którzy przeżywają teraz trudności w wierze. Może być też wielką zachętą dla innych, by wyjeżdżać na rekolekcje oazowe!

(Kilka myśli o tym czym jest i co powinno zawierać świadectwo możemy przeczytać we wpisie z diecezji gliwickiej – kliknij tu >>> – przyp. red.)

Facebook jest świetny do tworzenia wpisów na bieżąco, jednak strona oazowa ma tę zaletę, że do Waszych świadectw będzie można łatwo i szybko wrócić nawet za wiele lat i posłużą jeszcze większej liczbie czytających.

Fajnie byłoby, gdybyście okrasili swoje świadectwa kilkoma zdjęciami (maksymalnie 5-8 zdjęć). Jeśli chcielibyście pokazać ich więcej – podeślijcie link do gotowej galerii – wtedy szczególnie zainteresowani będą mogli pooglądać sobie zdjęć do woli.

Jeśli otrzymamy kilka świadectw z jednych rekolekcji, dla porządku i ułatwienia czytania, będziemy je grupować oraz zamieszczać w jednym wpisie.

Nie czekaj do jutra – weź się za pisanie od razu!

Gdybyście mieli jeszcze trochę siły i mogli pokusić się o opisanie ośrodka rekolekcyjnego, w którym przeżywaliście rekolekcje – bylibyśmy Wam ogromnie wdzięczni, a informacje o ośrodkach przydałyby się wszystkim, którzy pierwszy raz będą jechać w dane miejsce. Więcej o zbieraniu informacji o ośrodkach rekolekcyjnych znajdziesz pod tym linkiem >>>

Czekamy na Wasze świadectwa!

W imieniu redakcji i KDS – Paweł Kaniuk