Jesteśmy po podsumowaniu oaz wakacyjnych w Wąwolnicy, rozpoczął się rok szkolny. Czas na ustalenie spotkań formacyjnych.
Zobacz GDZIE ZNAJDZIESZ OAZĘ!

Bychawa – moderator ks. Przemysław Ruszniak:
• Oaza Dzieci Bożych – sobota godz. 10.00
• grupa OND III° (bierzmowani) – czwartek godz. 15.00
• grupa przed ONŻ I° – piątek godz. 19.00
• grupa po ONŻ I° – piątek godz. 19.00
• grupa po ONŻ II° – sobota godz. 11.00
• grupa po ONŻ III° – piątek godz. 17.30

Chełm
Bazylika NNMP – moderator ks. Szymon Majewski:
• grupa po ONŻ I° – piątek godz. 17.00

Dys:
• Grupa Oazy Nowej Drogi (6-8 klasa) – sobota godz. 10

Garbów – moderator ks. Rafał Bratos:
• Oaza Dzieci Bożych – sobota godz. 11.00

Lubartów
Parafia św. Anny – moderator ks. Patryk Mękal:
• Oaza Dzieci Bożych – piątek godz. 16.30
• grupa po OND II° / OND I° / ODB III° (tzw młodsze OND) – piątek godz. 19.00
• grupa po OND III° – piątek godz. 19.00
• grupa po ONŻ I° – piątek godz. 19.00

Parafia MB Nieustającej Pomocy:
• Oaza Dzieci Bożych –
• grupa przed ONŻ I° – niedziela godz. 11.30
• grupa po ONŻ I° – niedziela godz. 11.30

Lublin
Parafia Matki Bożej Różańcowej – odpowiedzialni: ks. Krzysztof Bożym, Julia Stawińska, Tomasz Górecki
• Oaza Dzieci Bożych (2-6 klasa szkoły podstawowej) – wybrane soboty, godz. 14:00 – animatorzy Julia Stawińska, Tomasz Górecki Dokładny harmonogram spotkań dostępny jest u moderatora i animatorów. ks. Krzysztof Bożym – 607 907 496 Julia Stawińska – 517 435 204 Tomasz Górecki – 514 834 013

Parafia Przemienienia Pańskiego:
• grupa po ONŻ I°
• grupa po OND II/III° – poniedziałek godz. 18.30

Parafia św. Andrzeja Boboli – moderator ks. Jan Tadyniewicz:
• Oaza Dzieci Bożych
• Oaza Nowej Drogi
• grupa przed ONŻ I°
• grupa po ONŻ I°
• grupa po ONŻ II°

Parafia św. Jana Pawła II – moderator ks. Marek Sawicki:
• grupa po ONŻ I°
• grupa po OND II° – niedziela godz. 18.00

Parafia Świętej Trójcy (na Nałęczowskiej):
• Oaza Dzieci Bożych
• Oaza Nowej Drogi
• grupa przed ONŻ I°
• grupa po ONŻ II°

Łęczna – odpowiedzialny Kacper Stec
Parafia św. Barbary – moderator ks. Paweł Grzebalski:
• Oaza Dzieci Bożych – [3-5 klasa szkoły podstawowej] sobota godz. 11.00 – an. Paweł Jabłoniec
• Oaza Nowej Drogi – [6-8 klasa szkoły podstawowej] sobota godz. 11.00 – an. Olga Gajos
• po ONŻ III° – niedziela godz. 19.00 – ks. Paweł Grzebalski

Parafia św. Józefa Opiekuna Rodzin – moderator ks. Maciej Głębocki:
• Oaza Dzieci Bożych: [1-5 klasa szkoły podstawowej] sobota godz. 12.00 – an. Wiktoria Cegłowska
• Oaza Nowej Drogi: [6-8 klasa szkoły podstawowej] sobota godz. 9.00 – an. Inga Misztal
• przed ONŻ I° – [szkoły średnie] sobota godz. 16.00 – an. Natalia Tarasińska
• po ONŻ I° – niedziela godz. 19.00 – an. Kacper Stec
• po ONŻ III° -niedziela godz. 13.30 – an. Mateusz Stec

Parafia św. Marii Magdaleny – moderator ks. Andrzej Majchrzak:
• Oaza Dzieci Bożych – [3-5 klasa szkoły podstawowej] sobota godz. 9.00 – an. Bartłomiej Pachulec
• Oaza Nowej Drogi – [6-8 klasa szkoły podstawowej] sobota godz. 10.45 – an. Monika Budzyńska

Poniatowa – moderator ks. Łukasz Protasiewicz:
• grupa po ONŻ I° i ONŻ II° – piątek godz. 19.00
• grupa po OND II° – sobota godz. 10.00
• grupa po ODB III° – sobota godz. 10.00

Puławy – św. Brata Alberta – moderator ks. Paweł Moskwiak:
• Oaza Dzieci Bożych – sobota godz. 11.00
• grupa po OND III° – piątek godz. 16.30
• grupa po ONŻ I° – piątek godz. 16.30

Snopków:
• Oaza Dzieci Bożych – piątek godz. 18.00

Zemborzyce – parafia św. Marcina:
• Oaza Dzieci Bożych (młodsza: 3-4 klasa) – sobota godz. 10.00
• Oaza Dzieci Bożych (starsza: 5-6 klasa) – piątek godz.16.30.


Poprzedni artykułKomentarz do czytań z XXV Niedzieli Zwykłej – 18 września 2022 r.
Następny artykułZapraszamy do Diecezjalnej Diakonii Muzycznej