Historia Domowego Kościoła w Archidiecezji Lubelskiej

Poznaliśmy właśnie nową parę diecezjalną Domowego Kościoła więc to najlepszy moment żeby zapoznać się z historią domowego kościoła w naszej Archidiecezji.

0
1137
Elżbieta i Stefan Ogrodnikowie

Poznaliśmy właśnie nową parę diecezjalną Domowego Kościoła więc to najlepszy moment żeby zapoznać się z historią Domowego Kościoła w naszej Archidiecezji.

Dzięki ogromnej pracy i zaangażowaniu Eli i Witka Kowalczyków możemy zapoznać się z początkami Domowego Kościoła w Archidiecezji Lubelskiej. Historia DK zamieszczona jest na nowej podstronie opisującej Domowy Kościół >>> Historia Domowego Kościoła w Archidiecezji Lubelskiej. Na kolejnych podstronach możemy zobaczyć wszystkie pary diecezjalne oraz moderatorów diecezjalnych Domowego Kościoła naszej Archidiecezji ułożone chronologicznie.

Zachęcamy najstarszych świadków powstawania i rozwoju naszego Ruchu do dzielenia się swoimi wspomnieniami i świadectwami, które będziemy sukcesywnie zamieszczać na stronie oazowej, jako okruchy historii DK. Zapraszamy do dzielenia się również swoimi zdjęciami z tamtych czasów, które mogą ubogacić świadectwa i dać prawdziwy obraz tamtych czasów.

Oferujemy pomoc w spisywaniu/nagrywaniu wspomnień i skanowaniu zdjęć – w tym celu zapraszamy do kontaktu z Diakonią Komunikowania Społecznego.