Kochani oazowicze, pragniemy zaprosić Was serdecznie na spotkanie z księdzem dr. Janem Mikulskim, które rozpocznie się 29.03.2020 o godz 17.00 Eucharystią w Parafii Dobrego Pasterza w Lublinie (ul. Radzyńska 5).

Następnie zapraszamy na spotkanie w sali kolumnowej, w trakcie którego Ks Jan, przy kawie, zaprezentuje swoją najnowszą książkę „Biada mi gdybym nie głosił Ewangelii” i jej II tom, który zatytułowany jest: „Dar wspólnoty Kościoła, Oblubienicy Chrystusa„.

Książka ta, to rodzaj autobiografii, w której opisuje, między innymi, okres w którym był Moderatorem Krajowym Domowego Kościoła. Jest to też okres, w którym wielu z nas przeżywało swoje rekolekcje formacyjne prowadzone przez Ks. Jana Mikulskiego: rożnego rodzaju i stopnia, na terenie całego kraju, (również dla naszej Archidiecezji-  OR1, OR2,OR3, ORAR1, ORAR2, ORAE, rekolekcje Ewangelizacyjne, Triduum Paschalne oraz inne spotkania).

Będzie to dobry czas na spotkanie we wspólnocie Domowego Kościoła i jednocześnie możliwość nabycia książki. A potem w domu przy dobrej kawie czy herbacie oddanie się lekturze i wspomnieniom.

Wstęp wolny!

Zapraszamy serdecznie.
Szczęść Wam Boże
Mariola i Andrzej Łysiakowie