Odeszła do Pana Dominika Kieliszek-Zapalska

Msza święta pogrzebowa odbędzie się w czwartek, 23 grudnia 2021 roku, o godz. 13.00 w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Kraśniku.

0
5074

„Błogosławiony lud, którego Pan jest Bogiem, naród, który on wybrał na dziedzictwo dla siebie” (Ps 33).

We wtorek, 21 grudnia 2021 roku, w wieku 39 lat odeszła do Pana Dominika Kieliszek-Zapalska. Dominika wraz z mężem Danielem przez 15 lat cieszyli się łaską sakramentu małżeństwa i trójką dzieci, którymi ich Pan Bóg obdarzył: Tymkiem, Gabrielem i Mateuszem. Należeli do parafii p.w. Miłosierdzia Bożego w Kraśniku (Piaski), w rejonie Świętego Stanisława, Biskupa i Męczennika. Od 8 lat formowali się w kręgu Domowego Kościoła i pełnili posługę pary animatorskiej.

Msza święta pogrzebowa naszej Siostry w Chrystusie odbędzie się w czwartek, 23 grudnia 2021 roku, o godz. 13.00 w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Kraśniku (Piaski), poprzedzona modlitwą różańcową o godz. 12.00 w intencji Zmarłej. Uroczystości pogrzebowe zakończą się na Cmentarzu Parafialnym w Kraśniku.   

Otoczmy modlitwą śp. Dominikę prosząc dla niej o Boże miłosierdzie, a także Daniela z Rodziną w trudnym dla nich czasie.

Dominika Kieliszek-Zapalska

ks. Jerzy Krawczyk
Moderator diecezjalny
Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej

ks. Marek Sawicki
Moderator diecezjalny
Domowego Kościoła Archidiecezji Lubelskiej

Renata i Józef Nowakowie
Para diecezjalna

Domowego Kościoła
Archidiecezji Lubelskiej