Dnia 6 maja 2024 r. odeszła do Pana śp. Barbara Bujek z rejonu św. Franciszka w Lublinie. W kręgu błogosławionego Piotra Jerzego Frassati była przeszło dwadzieścia lat. W ubiegłym roku w czerwcu świętowała z mężem Józiem pięćdziesięciolecie małżeństwa. Wkrótce Basia zachorowała na nieuleczalną chorobę. Pragnęła żyć, ale zgadzała się z wolą Bożą.

Nasza Basia była bardzo szlachetnym, dobrym Człowiekiem, wspaniałą mamą, babcią, żoną. Zawsze chętnie uczestniczyła w spotkaniach kręgu, rejonowych dniach wspólnoty. Dziękujemy Ci Basiu z całego serca za Twoje życie, za wszelkie dobro, które wniosłaś w życie małżeństw z naszego kręgu, za spotkania, rozmowy, za dzielenie się Ewangelią. Basiu kochamy Ciebie. Byłaś i jesteś w naszej pamięci.

Pożegnanie Basi Bujek odbędzie się 16.05.2024 r. w kościele Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka na Poczekajce o godz. 11.30. Przed Eucharystią będzie modlitwa. Złożenie do grobu odbędzie się ok. godz. 13 na cmentarzu przy ul. Unickiej. Rodzina prosi, aby nie przynosić wieńców i kwiatów. Podczas Mszy zbierana będzie ofiara na Mszę Gregoriańską za Basię.

Animatorzy kręgu śp. Barbary Bujek