Różańcowa sztafeta w intencji pokoju na Ukrainie – nowe informacje

Ukraina znalazła się w potrzebie. Okażmy jej solidarność modlitewną. Najmocniejszą naszą bronią w walce z demonem jest modlitwa różańcowa.

0
2612

Umiłowani bracia i siostry z Ruchu Światło-Życie!

Ukraina znalazła się w potrzebie. Okażmy jej solidarność modlitewną. Najmocniejszą naszą bronią w walce z demonem jest modlitwa różańcowa. Już w najbliższą niedzielę ruszy sztafeta różańcowa w intencji pokoju na Ukrainie.

Do modlitwy zapraszamy wszystkich członków Ruchu Światło-Życie naszej Archidiecezji: dzieci, młodzież, dorosłych, małżeństwa. Może się w nią włączyć każdy – nie tylko osoby, które formują się w Ruchu Światło-Życie – ale wszyscy, którzy pragną do naszej wspólnotowej modlitwy dołączyć.

Modlitwę różańcową w poszczególnych rejonach, będziemy rozpoczynać o północy, w sztafetach jednogodzinnych. Każdy rejon będzie się modlił całą dobę i tak przez kolejnych 12 dni.

Planujemy rozpocząć w nocy z niedzieli na poniedziałek (28.02.2022) od północy, w rejonie św. Andrzeja Boboli I, a w dniach kolejnych w pozostałych rejonach.

Bardzo prosimy o włączenie się w tę inicjatywę, w tym szczególnie dzieci i młodzież.

Z Panem Bogiem,
Małgorzata i Robert Mroczkowie
parafia NMP Nieustającej Pomocy

Aktualizacja informacji o sztafecie różańcowej w intencji pokoju na Ukrainie

Link do pliku, w którym można zapisywać się na modlitwę:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1VtS-gZxF4i20oMqSXJIpNfGJr19jN7-5/edit?pli=1#gid=2035278149

Proszę nie usuwać dokonanych już wpisów. Jeśli jest potrzeba dodania treści, tak jak zrobiliśmy to w rejonie św. Boboli I (dodaliśmy w dodatkowej kolumnie tytuły części różańcowych), to proszę to robić bezwzględnie w porozumieniu z własną parą rejonową. 

Jeśli pojawiłyby się problemy techniczne z dostępnością pliku, jego edycją lub ktoś zauważyłby, że znikają wpisy, to proszę o informację (wystarczy sms na nr 796 096 085).

Z Panem Bogiem,
Robert Mroczka