Zapraszamy wszystkie pary rejonowe, księży i animatorów odpowiedzialnych w poszczególnych rejonach do zakładania podstron dla poszczególnych rejonów.

Ideą stron rejonowych, jest polepszenie przepływu informacji w rejonie poprzez umożliwienie zamieszczania ogłoszeń, zaproszeń, relacji i wszelkich innych potrzebnych informacji z danego rejonu na stronie oazowej. Informacje z rejonu będą wyświetlane TYLKO na podstronie danego rejonu. Jeśli zamieszczone zostaną w danym rejonie informacje, które powinni zobaczyć wszyscy oazowicze w naszej Archidiecezji (ciekawe świadectwo, zaproszenie na spotkanie, w którym mogą uczestniczyć wszyscy oazowicze, itp.), wtedy taki wpis pojawi się również na głównej stronie, oraz w aktualnościach. Jednak większość wpisów, ze względu na ich „lokalny” charakter, będzie wyświetlana jedynie na podstronie danego rejonu.

To para rejonowa, ksiądz lub animator odpowiedzialny w rejonie samodzielnie (po krótkim przeszkoleniu) będzie zamieszczać i edytować wpisy na stronie swojego rejonu. I może to robić kiedy chce i tyle, ile w danym momencie jest potrzebne. Jeśli para rejonowa nie czuje się na siłach samodzielnie wstawiać lub edytować treści na stronie – może delegować do tego osobę odpowiedzialną, która w jej imieniu będzie to robić.

Wszystkich chętnych odpowiedzialnych w rejonach zapraszam do kontaktu! Jesli zechcecie uruchomić swoją podstronę rejonową – wystarczy napisać do mnie na ogólny adres DKS lublindks@gmail.com… To nic trudnego, a może się bardzo przydać. Bardzo zachęcamy.

Pierwsze rejony mają już swoje podstrony i zaczynają z nich korzystać: Rejon św. Józefa i Rejon II Sługi Bożego Ks. Franciszka Blachnickiego. Można podglądać 🙂

W razie problemów lub pytań jesteśmy do dyspozycji.

Paweł Kaniuk – Administrator strony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj