Kochani Oazowicze!
7 grudnia 2019 r. – będziemy przeżywać drugi Dzień Wspólnoty Ruchu Światło-Życie, w którym tradycyjnie zgromadzimy się na Święcie Patronalnym. Tym razem miejscem naszego świętowania będzie Archikatedra Lubelska.

Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież, studentów, dorosłych, rodziny Domowego Kościoła, panie z Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła oraz moderatorów. Naszemu spotkaniu będzie przewodniczył bp Józef Wróbel.

Rozpoczniemy w auli Caritas o godz. 9:00 modlitwą i zawiązaniem wspólnoty, następnie o 9:30 przeżyjemy obrzęd wprowadzenia młodzieży, która pragnie wzrastać w szkole uczniów Chrystusa, do deuterokatechumenatu.

O godzinie 11:00 będziemy celebrować Eucharystię, dziękując za Ruch Światło-Życie. Po Mszy Świętej zgromadzimy się ponownie w auli Caritas, a potem przy stole, gdzie wspólnie spędzimy czas.

Niech nie zabraknie nikogo z naszych wspólnot, abyśmy mogli odkrywać żywy i życiodajny Kościół oraz cieszyć się swoją obecnością we wszystkich gałęziach Ruchu. Przekażmy informację naszym moderatorom i innym uczestnikom – nic nie motywuje tak bardzo jak osobista zachęta.

ks. Jerzy Krawczyk
moderator diecezjalny
Ruchu Światło-Życie

ks. Marek Sawicki
moderator diecezjalny
Domowego Kościoła

Renata i Józef Nowakowie
para diecezjalna
Domowego Kościoła