Alleluja!

W ostatnich dniach przeżyliśmy zmasowany atak hakerski na stronę oazową.

Codziennie, poprzez działania botów, wykorzystując wszystkie możliwe dziury w systemie,  rejestrowało się kilkadziesiąt fałszywych użytkowników próbując przejąć naszą stronę oazową i powodując różne kłopoty z jej sprawnym działaniem.

Z tego powodu podjęliśmy działania zaradcze – m.in. wyłączyliśmy możliwość samodzielnej rejestracji użytkowników – wszystkich chcących się zarejestrować lub zacząć współpracę z naszym serwisem, prosimy o kontakt mailowy – tego typu sprawy będą załatwione „od ręki”. Mogło się też zdarzyć, że czyjeś konto zostało skasowane – wtedy też prosimy o kontakt – naprawimy to szybko.

Współpracownicy i Autorzy mogą nadal logować się poprzez link https://lublin.oaza.pl/wp-login.php

Teraz już wszystko powinno działać bez zakłóceń.

Ogłoszenia parafialne od Adminów 🙂

1. Zachęcamy wszystkich oazowiczów do aktywnego włączania się w redagowanie naszej strony poprzez pisanie newsów, zaproszeń, świadect i dzielenie się swoim życiem i przemyśleniami z innymi. Teksty ze zdjęciem do nagłówka, + ewentualny link do większej galerii zdjęciowej, można przesyłać na adres: lublindks@gmail.com Osoby odpowiedzialne zajmą się resztą.

2. Ciągle szukamy współpracowników gotowych poświęcić troszkę swojego czasu na bardziej zaawansowane prace przy stronie – oczywiście po uprzednim przeszkoleniu. Każda pomoc będzie mile widziana!

3. A Ci, którzy nie mają zdolności i zamiłowania do klikania, zawsze mogą westchnąć do Boga w intencji tego dzieła – rozwoju i sprawnego działania strony Ruchu Światło-Życie naszej diecezji, któremu poświęciliśmy cząstkę swojego życia…

Administratorzy