Zapraszamy do Diecezjalnej Diakonii Muzycznej

0
537

Drodzy Oazowicze,

serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku formacyjnym spotkanie Diecezjalnej Diakonii Muzycznej, które odbędzie się 29 września (czwartek) w Centrum Ruchu Światło-Życie przy ul. Skierki 12 w Lublinie.
Zaczniemy od Eucharystii o godz. 18.00 w kościele pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego, którą w naszej intencji odprawi nasz moderator ksiądz Paweł Zdybel.

O godzinie 19.00 spotkamy się w Centrum Ruchu – będziemy rozmawiać, planować, śpiewać i tak po prostu cieszyć się sobą. Wspólnie zastanowimy się, w jaki sposób możemy aktywnie zaangażować się w obchody jubileuszu 50-lecia naszego Ruchu.

Na spotkanie zapraszamy małżeństwa formujące się w Domowym Kościele, osoby formujące się w oazie dorosłych oraz młodzież; wszystkich tych, którzy byli bądź są związani z diakonią muzyczną, wszystkich posługujących muzycznie na rekolekcjach i innych uroczystościach naszego Ruchu, a przede wszystkim tych, którzy chcieliby się włączyć w tę posługę, a dotychczas brakowało im odwagi!

Mile widziani będą:
• wokaliści i wokalistki do śpiewu czterogłosowego (szczególne zaproszenie kierujemy do mężczyzn śpiewających tenorem);
• instrumentaliści – osoby grające na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, flecie, klarnecie lub gitarze – wszystkich przyjmiemy z otwartymi ramionami;
• akustycy do obsługi nagłośnienia, którzy są po prostu niezbędni !

Czekamy na Was i liczymy, że tak jak dotychczas spotkamy się w licznym gronie!

W naszej Diakonii jest naprawdę fajnie, rozwijamy talenty i razem śpiewamy na chwałę Pana!
Wszystkich prosimy o modlitwę za naszą wspólną posługę.

Odpowiedzialni: Katarzyna i Kazimierz Kraczoniowie
Moderator: ks. Paweł Zdybel