Zgodnie z zapowiedzią chcemy kontynuować cykl weekendowych seminariów prowadzonych przez panie z Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła, Zuzannę Rataj i Barbarę Bożek. Tym razem chcemy zaprosić Was na weekendowe Seminarium o Namiocie Spotkania, zobowiązaniu ważnym i wymagającym. W szkole modlitwy ks. Franciszka Blachnickiego będziemy odnajdywali inspiracje do naszej codziennej praktyki spotykania się z Panem.

Termin tego wydarzenia to 29 września (piątek) do 1 października (niedziela). Miejsce to parafia św. Józefa w Lublinie przy Filaretów 7. Serdecznie zapraszamy zarówno uczestników poprzedniego Seminarium, jak i nowych chętnych!  

Rozpoczniemy zawiązaniem wspólnoty w piątek wieczorem, a zakończymy wspólną Agapą w niedzielę po południu.
Codziennie będziemy modlić się Jutrznią, wspólnie uczestniczyć we Mszy Świętej i w prelekcjach, przewidujemy też dłuższą przerwę na obiad – we własnym zakresie (jednak dla przyjezdnych możemy pomóc z organizacją cateringu na miejscu – w razie potrzeby prosimy o wcześniejszy kontakt). Podobnie, jak w marcu, koszt to 100 zł od osoby, za zebrane środki opłacimy materiały, a resztę przekażemy jako ofiarę na utrzymanie Pustelni ks. Franciszka w Dursztynie.
W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu, finanse nie mogą stanowić przeszkody.

Poniżej link do zapisów – w razie wątpliwości zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego (również przez Whatsapp): tel. 514 702 660, grazyna.cebryk@gmail.com

Zapisy na Seminarium o Namiocie Spotkania

Liczba miejsc jest ograniczona ze względu na warunki „lokalowe” – dlatego zachęcamy, by nie zwlekać z zapisami.
Ponieważ nie są to rekolekcje formacyjne, nie ma konieczności, by zapisywać się małżeństwami. Doskonale rozumiemy, że czasem ktoś musi zostać w domu, żeby wyjść mógł ktoś… 

Więcej szczegółów co do planu prześlemy po zapisach!
Serdecznie zapraszamy!

Grażyna i Rafał Cebrykowie