Zaproszenie na webinarium od Centralnej Diakonii Ewangelizacji

0
739

Centralna Diakonia Ewangelizacji zaprasza wszystkich członków Diecezjalnych Diakonii Ewangelizacji, zwłaszcza odpowiedzialnych za te Diakonie i za filie; do udziału w webinarium „RE-WIZJA WIZJI” (część 1), które odbędzie się dnia 9 maja w godz. 20-22.00. Link do spotkania online zostanie wysłany zapisanym osobom w dniu spotkania. Wymagane jest zgłoszenie na webinarium przez formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfo-WOg0pDtJRJfYMnE_9AnQCid93vX1Dr2pcv6gj0dHHmtHA/viewform

Podczas pierwszego webinarium przedstawi się nowy moderator CDE, ks. Tomasz Rusyn wraz z członkami Diakonii. Będziemy chcieli porozmawiać z Wami na temat wizji dotyczącej Centralnej i Diecezjalnych Diakonii Ewangelizacji (zgodnie z założeniami Ruchu oraz planu ACR II). Będzie to doskonała okazja do poznania się, przyjrzenia się temu jak funkcjonują nasze struktury i podzielnia się naszymi spostrzeżeniami.

Z racji czasu epidemii, zamiast OJDE (które nadal jest planowane), proponujemy na razie cykl webinarium, a o kolejnych tematach będziemy informować.

Szukajcie nas na naszym facebooku (od maja), a po wakacjach także i na www.
Centralna Diakonia Ewangelizacji

PS. A tak promuje wydarzenie ks. Tomasz: https://drive.google.com/drive/folders/1LtxU3iZfkFyWpwBmpDXWS6AnwN_JPVnc