Parafie w Archidiecezji Lubelskiej w których jest oaza

1. Bychawa, pw. Św. Jana Chrzciciela i św. Franciszka z Asyżu

Odpowiedzialny: Ks. Przemysław Ruszniak

  • przed ONŻ I – środa 18:00 – an. Przemek Szostak
  • przed OND II – środa 17:00 – an. Anna Jasińska

2. Chełm, pw. Narodzenia NMP

Odpowiedzialna: Agnieszka Kamińska (518 013 442)

  • Dzieci Boże – sobota 10:00 – an. Weronika Trawińska /an. Emilia Ziętko
  • przed OND II i OND III – sobota 16:30 – an. Weronika Nadworska /an. Daria Szurma
  • przed ONŻ I – sobota 16:00 – an. Agnieszka Kamińska
  • przed ONŻ I – sobota 9:15 – an. Agnieszka Kamińska
  • przed ONŻ II – sobota 9:00 – Ks. Jan Tadyniewicz
  • przed ONŻ III – sobota 17:30 – an. Dominika Piecuch
  • Po ONŻ III – wtorek 17:30 – an. Dominika Piecuch

3. Chełm, pw. Rozesłania Apostołów

Odpowiedzialna: Weronika Łopuszyńska (661 841 707)

  • Dzieci Boże – piątek 17:00 – an. Monika Dobrowolska/an. Konrad Sobolewski
  • przed ONŻ I – wtorek 17:00 – an. Katarzyna Bałuka /an. Monika Dąbrowska
  • przed ONŻ II – czwartek 17:00 – an. Weronika Łopuszyńska /an. Julia Czyżyk
  • przed ONŻ III – czwartek 16:00 – an. Justyna Juścińska /an. Paula Bochen

4. Chełm, pw. Świętej Rodziny

Odpowiedzialny: Ks. Karol Mazur

  • przed OND II – czwartek 19:00 – Ks. Karol Mazur

5. Kamień, pw. Michała Archanioła

Odpowiedzialna: Patrycja Sędłak (722 361 030)

  • przed OND I – sobota 15:00 – an. Patrycja Sędłak

6. Krasnystaw, pw. Matki Bożej

Odpowiedzialna: Klaudia Piłat (728 401 554)

  • przed OND I – sobota 14:00 – an. Klaudia Piłat/an. Kornelia Romańska /an. Julia Sroczyńska
  • przed ONŻ I – poniedziałek 17:00 – an. Klaudia Piłat

7. Kijany, pw. św. Anny

Odpowiedzialna: Karolina Wziątek (Karolina.wziątek.01@gmail.com)

  • przed ONŻ I – piątek 17:00 – Ks. Karol Bernatek
  • ODB/ OND (powstaje) – sobota 15:00/16:00 – an. Karolina Wziątek

8. Lubartów, pw. św. Anny

Odpowiedzialna: Anna Piesta (721 074 397)

  • Dzieci Boże – piątek 16:00 – an. Anna Piesta/ an. Karolina Grzelczak
  • przed OND I – piątek 19:00 – an. Anna Piesta/an. Piotr Zybała
  • przed ONŻ I – piątek 19:00 – Ks. Artur Grzywaczewski
  • przed ONŻ II – poniedziałek 19:00 – an. Karolina Grzelczak

9. Lubartów, pw. Nieustającej Pomocy

Odpowiedzialna: Agnieszka Iwanek ( 731 313 666)

  • przed ONŻ I – czwartek 18:30 – an. Agnieszka Iwanek

10. Łęczna, pw. św. Józefa

Odpowiedzialny: Mateusz Stec (722 358 715)

  • przed ONŻ I – sobota 10:00 – an. Mateusz Stec/an. Oliwia Polak
  • Dzieci Boże – sobota 11:00 – an. Mateusz Stec

11. Łęczna, pw. św. Barbary

Odpowiedzialna: Siostra Magda

  • Dzieci Boże (4-6 klasa) – środa 18:00 – Siostra Magda
  • przed ONDII (7-8 klasa) – środa 18:00

12. Niemce, pw. św. Ignacego Loyoli

Odpowiedzialny: Ks. Mariusz Szymaniak

  • przed OND III – sobota 12:00 – an. Weronika Grzelak
  • przed OND I – sobota 11:00 – an. Weronika Grzelak/an. Iza Włodarczyk

13. Oleśniki, pw. MB Częstochowskiej

Odpowiedzialny: Ks. Piotr Drozd

  • Dzieci Boże – soboty 10:00 – Ks. Piotr Drozd
  • przed OND III – piątek raz w miesiącu 18:00 – Ks. Piotr Drozd

14. Piaski, pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

Odpowiedzialna: Siostra Anna i Siostra Anita

  • Dzieci Boże I –
  • Dzieci Boże II –
  • Dzieci Boże III –
  • OND –

15. Puławy, pw. św. Brata Alberta Chmielowskiego

Odpowiedzialny: Ks. Mariusz Kozina

  • Dzieci Boże – sobota 11:00 – Ks. Mariusz Kozina

16. Wygnanowice, pw. Narodzenia NMP

Odpowiedzialna: Wiktoria Kasprzak (724 270 567)

  • przed OND I – piątek 18:00 – an. Wiktoria Kasprzak
  • przed ONŻ I – piątek 19:00 – an. Wiktoria Kasprzak

17. Poniatowa, pw. Świętego Ducha:

Odpowiedzialny: Ks. Łukasz Protasiewicz

  • Dzieci Boże – sobota (co dwa tygodnie) 11:00 – Ks. Łukasz Protasiewicz
  • przed ONŻ I – sobota 9:00 – an. Anna Jasińska
  • przed OND I – sobota 9:00 – an. Weronika Karwacka/an. Magdalena Kramek

18. Świdnik, pw. NMP Matki Kościoła

Odpowiedzialny: Ks. Tadeusz Fac

  • przed ONŻ I – piątek 19:00 – Ks. Tadeusz Fac
  • Formacja Permanentna po ONŻ III – zazwyczaj sobota lub piątek (raz/ dwa w miesiącu)

19. Lublin, pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego (CENTRUM)

  • przed ONŻ III – piątek 16:00 – an. Milena Mazurek
  • Spotkania Animatorów – wtorek 19:30
  • po ONŻ III – czwartek 20:00 – an. Patrycja Ziarkiewicz

20. Lublin, pw. Matki Bożej Różańcowej

Odpowiedzialna: Paulina Sadłowska (882 741 237)

  • Dzieci Boże- sobota 14:00 – an. Paulina Sadłowska/ Ks. Damian Ziętek

21. Lublin, pw. Miłosierdzia Bożego

Odpowiedzialny: Marcin Surtel

  • przed ONŻ I – piątek po Mszy o 18:00 – an. Marcin Surtel

22. Lublin, pw. Jadwigi Królowej

Odpowiedzialna: Monika Podlodowska (663 035 200)

  • przed ONŻ I – niedziela 19:00 – an. Natalia Zarek
  • po ONŻ III – (ruchome, najczęściej niedziela) – an. Monika Podlodowska
  • przed OND III – środa 18:15 – an. Kinga Krupa

23. Lublin , pw. św. Rodziny

Odpowiedzialny: Ks. Marcin Wyszyński

  • przed OND III – sobota 17:00 – an. Katarzyna Wolińska/an. Izabela Kierepka
  • przed ONŻ I- piątek 18:00 – an. Patryk Świątek/an. Michał Borowski

24. Lublin, pw. św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty (Archikatedra)

Odpowiedzialny: Ks. Paweł Grzebalski

  • przed OND I – sobota 10:15 – an. Joanna Szlachta/an. Justyna Kasperek
  • przed ONŻ I – sobota 11:00- an. Justyna Kasperek/Ks. Paweł Grzebalski
  • przed ONŻ II – piątek 17:00 – an. Hanna Bielawska
  • Formacja Permanentna po ONŻ III – środa 20:30 – Ks. Paweł Grzebalski

25. Lublin, pw. Trójcy Przenajświętszej (Felin)

Odpowiedzialna: Joanna Szlachta (798 327 335)

  • przed OND III – piątek 18:00 – an. Joanna Szlachta

26.

  • przed ONŻ II – niedziela 15:00 – an. Patrycja Jegorow ( 507 032 223)
  • przed ONŻ II – poniedziałek 16:00 – an. Joanna Zybała
  • po ONŻ III – czwartek 19:15 – Ks. Sylwester Brzozowski
  • przed ONŻ III – czwartek ( godzina ruchoma) – an. Weronika Karwacka

 

Napisz komentarz...

Prosimy - zostaw swój komentarz!
Wpisz proszę tutaj swoje imię