Jesteśmy po podsumowaniu oaz wakacyjnych w Wąwolnicy, większość rejonów rozpoczęła już uroczyście w swoim gronie rok pracy… na dobre zagościł czas roku formacyjnego 2021/2022 „Prawda, Krzyż, Wyzwolenie”. Wielu oazowiczów znalazło swoje miejsce czerpania duchowych sił i poznawania Boga. Mamy nowe miejsca spotkań, do pracy powracają także tradycyjne już parafie.

Chcesz do nich dołączyć? Zobacz GDZIE ZNAJDZIESZ OAZĘ!

Bychawa – moderator ks. Przemysław Ruszniak
• grupa Oazy Nowej Drogi – środa godz. 18.00
• grupa przed ONŻ I° – piątek godz. 18.00
• grupa po ONŻ I° – sobota godz. 11.00
• grupa po ONŻ II° – sobota godz. 12.00

Chełm
Parafia Świętej Rodziny – moderator ks. Karol Mazur:
• grupa Oazy Dzieci Bożych – sobota godz. 14.00

Parafia Narodzenia NMP (Bazylika) – moderator ks. Jan Tadyniewicz:
• grupa Oaza Dzieci Bożych – sobota godz. 10.00
• grupa Oazy Nowej Drogi – wtorek godz. 19.00
• grupa przed ONŻ I° – piątek godz. 17.00
• grupa po ONŻ I° – wtorek godz. 17.30
• grupa po ONŻ II° – środa

Dys
• grupa Oazy Dzieci Bożych – an. Joanna Kozieł – sobota godz. 9.30

Lubartów
Parafia św. Anny – moderator ks. Patryk Mękal:
• grupa po ONŻ III° – ks. Patryk Mękal – czwartek godz. 19.00
• grupa po ONŻ II° – an. Weronika Goździcka – piątek godz. 19.00
• grupa przed ONŻ I° – an. Lidia Bielawska – piątek godz. 19.00
• grupa Oazy Nowej Drogi – an. Wiktoria Siwek – piątek godz. 16.30
• grupa Oazy Dzieci Bożych – an. Julia Ozon – piątek godz. 16.30

Parafia MB Nieustającej Pomocy:
• grupa przed ONŻ I° – niedziela godz. 11.30
• grupa Oazy Nowej Drogi – środa godz. 16.30

Lublin
Parafia bł. Piotra Jerzego Frassati – moderator ks. Jerzy Krawczyk:
• grupa po ONŻ III ° – an. Paula Bochen – środa godz. 17.30
• grupa po ONŻ II ° – an. Agata Kusiak – czwartek godz. 18.00
• grupa po ONŻ II ° – an. Weronika Karwacka – czwartek godz. 16.00

Parafia Miłosierdzia Bożego:
• grupa Oazy Dzieci Bożych 1. – an. Monika Wilczewska i an. Maksymilian Mrzewka – niedziela po mszy świętej o godz. 10.30
• grupa Oazy Dzieci Bożych 2. – an. Barbara Jamiołkowska i an. Maciej Jamiołkowski – środa godz. 18.30

Parafia św. Andrzeja Boboli – moderator ks. Marek Sachadel:
• grupa Oazy Dzieci Bożych – an. Anna Bonecka i an. Szymon Piasecki – środa godz. 17.00
• grupa Oazy Nowej Drogi – an. Anna Bonecka – sobota godz. 11.45
• grupa po ONŻ I° – an. Jakub Kopacki – sobota godz. 11.30

Parafia św. Jadwigi Królowej – moderator ks. Andrzej Magier:
• grupa Oazy Dzieci Bożych – an. Sylwia Łazarz – niedziela godz. 10.00
• grupa po ONŻ 0° – an. Kasia Kożuch – poniedziałek godz. 18.45
• grupa po ONŻ I° – an. Ola Bordzoł – wtorek godz. 19.00
• grupa po ONŻ III° – an. Wojciech Zybała

Parafia św. Józefa – moderator ks. Tomasz Niedziałek:
• grupa Oazy Dzieci Bożych – środa godz.17. 30 – SALA TOTU
• Oaza Młodzieżowa – czwartek godz. 17.30 – SALA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Parafia Świętej Rodziny:
• grupa po ONŻ II – an. Katarzyna Wolińska – piątek godz. 19.00

Parafia Trójcy Przenajświętszej (Felin) – moderator ks. Tomasz Malesza:
• spotkania oazowe dla dzieci i młodzieży – sobota godz. 10.00

Parafia Trójcy Świętej (na Nałęczowskiej):
• grupa przed ONŻ I° – an. Maksymilian Marek – piątek godz. 19.00
• grupa po ONŻ I° – an. Mateusz Burzak – piątek godz. 18.30

Łęczna – odpowiedzialny Mateusz Stec
Parafia św. Barbary – moderator ks. Paweł Grzebalski:
• Oaza Dzieci Bożych (1-5 klasa szkoły podstawowej) – an. Agata Gajowiak i an. Kacper Stec – sobota godz. 11.00
• Oaza Nowej Drogi (6-8 klasa szkoły podstawowej i szkoły średnie) – an. Kacper Stec – sobota godz. 11.00
• grupa po ONŻ II° – ks. Paweł Grzebalski – wtorek godz. 19.00

Parafia św. Józefa Opiekuna Rodzin – moderator ks. Maciej Głębocki:
• Oaza Dzieci Bożych (1-5 klasa szkoły podstawowej) – an. Agata Gajowiak i an. Jan Kornas – sobota godz. 12.00
• Oaza Nowej Drogi (6-8 klasa szkoły podstawowej) – an. Kamila Gajowiak i an. Cyprian Walas – sobota godz. 9.30
• grupa przed ONŻ I (szkoły średnie) – an. Wiktor Harasimiuk – niedziela godz. 19.00
• grupa po ONŻ I° – an. Amelia Kuchcewicz – niedziela godz. 19.00
• grupa po ONŻ II° – an. Mateusz Stec – niedziela godz. 16.00
• grupa po ONŻ III° – ks. Maciej Głębocki – niedziela godz. 16.00

Parafia św. Marii Magdaleny – moderator ks. Andrzej Majchrzak:
• Oaza Dzieci Bożych (1-5 klasa szkoły podstawowej) – an. Natalia Tarasińska i an. Bartłomiej Pachulec – sobota godz. 10.30
• Oaza Nowej Drogi (6-8 klasa szkoły podstawowej) – an. Paweł Jabłoniec – sobota godz. 10.30

Niemce
• Oaza Dzieci Bożych – an. Iza Bartosik – sobota godz. 11.00
• po OND II° – an. Kasia Kowalik – sobota godz. 11.00
• po OND III° – an. Gabrysia Przypis – sobota godz. 11.00

Piaski – s. Agnieszka Miduch
• Oaza Dzieci Bożych – piątek godz. 17.00
• Oaza Nowej Drogi – środa godz. 16.30

Poprzedni artykułXIII Dzień Dziecka Utraconego w Lublinie
Następny artykułI Rejonowy Dzień Wspólnoty OŻK 2021/2022 – zobacz gdzie i kiedy w twojej wspólnocie