Wspomnij na swe miłosierdzie, Panie,
na swoją miłość, która trwa na wieki.
Tylko o mnie pamiętaj w swoim miłosierdziu,
ze względu na dobroć Twą, Panie (Ps 25)

W sobotę, 20 lutego 2021 roku, o godz. 17.05, w wieku 54 lat, odszedł do Pana Dariusz Wołek. Darek wraz z żoną Małgosią formował się w kręgu Domowego Kościoła, w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lublinie, w rejonie Świętego Jana Pawła II. Małżonkowie pełnili posługę pary rejonowej. 

Przyjaciele śp. Darka z naszego Ruchu wspominają, że już jako młody człowiek głęboko uwierzył w Chrystusa, był Mu wierny i świadczył o Nim m.in. jako animator w oazie młodzieżowej. Zawsze był człowiekiem uśmiechniętym, życzliwym, cierpliwym, tworzącym przyjacielskie i radosne relacje. Potrafił dodawać otuchy, wspierał, a ufając Bożej Opatrzności pomagał wyjść z trudnych sytuacji… 

Wierzymy, że Chrystus, który jest Światłem i Życiem przyjmie śp. Darka do swego Królestwa.

Obejmijmy modlitwą naszego zmarłego Brata prosząc dla niego o Boże miłosierdzie, a także Małgosię z Rodziną w trudnym dla nich czasie.

ks. Jerzy Krawczyk
Moderator diecezjalny Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej
ks. Marek Sawicki
Moderator diecezjalny Domowego Kościoła Archidiecezji Lubelskiej
Renata i Józef Nowakowie
Para diecezjalna Domowego Kościoła Archidiecezji Lubelskiej

PS Informacja i prośba od Małgosi Wołek:

Szczęść Boże.
Msza żałobna w intencji świętej pamięci mojego kochanego męża Darka odbędzie się we środę 24 lutego o godz. 13.00 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Lublinie. Miejsce wiecznego spoczynku będzie na cmentarzu na Majdanku.
Serdecznie dziękuję za modlitwę i towarzyszącą obecność. Zamiast zwyczajowych kondolencji proszę zapisać na kartce kilka słów o Darku i wrzucić je do pudełka wspomnień.
Małgorzata wraz z dziećmi