Zapraszamy do Diecezjalnej Diakonii Muzycznej

Już 22 września spotkamy się na pierwszym w tym roku spotkaniu formacyjnym naszej diakonii

0
1003

Drodzy Oazowicze,
serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku formacyjnym spotkanie Diecezjalnej Diakonii Muzycznej, które odbędzie się 22 września (środa) w Centrum Ruchu Światło-Życie przy ul. Skierki 12 w Lublinie.
Zaczniemy od Eucharystii o godz. 18.00 w kościele pw. bł. Piotra Jerzego Frassatiego, którą w naszej intencji odprawi nasz moderator ksiądz Paweł Zdybel.
O 19.00 spotkamy się w Centrum Ruchu, by w miłej atmosferze wspólnie wypracować plan pracy na najbliższy rok. Nie zabraknie też elementu formacyjnego. Skupimy się na częściach stałych Mszy Świętej od strony teoretycznej oraz praktycznej i – jak na diakonię muzyczną przystało – będzie też trochę śpiewu.


Na spotkanie zapraszamy małżeństwa formujące się w Domowym Kościele oraz młodzież; wszystkich tych, którzy byli bądź są związani z diakonią muzyczną, wszystkich posługujących muzycznie na rekolekcjach i innych uroczystościach naszego Ruchu, a przede wszystkim tych, którzy chcieliby się włączyć w tę posługę, a dotychczas brakowało im odwagi!


Mile widziani będą:

  • wokaliści i wokalistki do śpiewu czterogłosowego,
  • instrumentaliści – szczególnie osoby grające na skrzypcach, altówce, wiolonczeli, flecie, klarnecie lub gitarze – wszystkich przyjmiemy z otwartymi ramionami,
  • akustycy do obsługi nagłośnienia.

Czekamy na Was!

W naszej Diakonii rozwijamy talenty i razem na chwałę Pana śpiewamy!
Wszystkich prosimy o modlitwę za naszą wspólną posługę.
Odpowiedzialni: Katarzyna i Kazimierz Kraczoniowie
Moderator: ks. Paweł Zdybel

Więcej informacji o pracy naszej diakonii znajdziesz w zakładce Diakonii Muzycznej