Zapraszamy na kolejne spotkanie Szkoły Ewangelicznego Wychowania!

Jak dobrze wychować młodego człowieka? To pytanie, nad którym w tym roku nasza diakonia życia szczególnie się pochyla. Dlatego dołączamy do forum organizacji i osób, działających dla rodzin i dla dobrego wychowania.

0
383

W ostatnią sobotę października br. Krystyna i Sławomir Piotrowscy- odpowiedzialni za Diakonię Życia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej, wygłosili prelekcję, pt: ,, Jak na podstawie Ewangelii motywować dzieci do nauki?”, w ramach Szkoły Ewangelicznego Wychowania organizowanej przez Akademię Młodzieżową. Tym samym, jako diakonia życia, dołączyliśmy do forum organizacji i osób, działających dla rodzin i dla dobrego wychowania, które cały rok, regularnie, będą pochylać się nad sprawami związanymi z wychowaniem młodych ludzi.

Wykład, p.t: ,, Jak na podstawie Ewangelii motywować dzieci do nauki?”, autor zdjęcia: Akademia Młodzieżowa FSD

Kolejne spotkanie z cyklu Szkoła Ewangelicznego Wychowania odbędzie się już w najbliższą sobotę 26 listopada br. o godzinie 14.00, w sali przy kościele pw. Świętego Mikołaja na Czwartku, w Lublinie.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby razem z nami podejmować refleksję i dyskusję nad skutecznymi metodami wszechstronnego i dobrego wychowania współczesnego pokolenia dzieci i młodzieży.

Wstęp wolny. Można zabrać dzieci, gdyż organizatorzy zapewniają dla nich opiekę w godzinach: 14.00-17.00. Poniżej plakat zawierający szczegółowy harmonogram spotkania.

My będziemy? A ty? Serdecznie zapraszamy!

Członkowie Diakonii Życia Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Lubelskiej