Zaproszenie do Diakonii Życia!

Wszystkich obecnych członków diakonii życia, ale także osoby z oazy młodzieżowej i dorosłych oraz rodziny z Domowego Kościoła pragnące dołączyć do nas, zapraszamy na najbliższe spotkanie.

0
839

Spotkanie odbędzie się 25 listopada 2020 r. (środa), o godz. 19.30, w formie on-line, na platformie Zoom. Wszystkich pragnących być z nami tego dnia, prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny, podamy szczegóły jak dołączyć do platformy.

Diakonia Życia to miejsce posługi dla tych członków Ruchu Światło-Życie, którzy w szczególny sposób pragną podjąć odpowiedzialność za życie na każdym etapie jego trwania: od jego poczęcia aż do naturalnej śmierci. Podejmowanie tej posługi jest naszym powołaniem i przywilejem.  

Nasza diakonia, działa szczególnie w następujących obszarach: wsparcie dla rodziców dzieci utraconych, pomoc w prelekcjach o NPR na rekolekcjach i nie tylko, ponieważ zapraszamy również do indywidualnego kontaktu, jeśli ktoś ma taką potrzebę, współorganizacja lubelskiego Marszu Życia, krzewienie dzieła Duchowej Adopcji w naszej diecezji, oraz włączanie się w inicjatywy ogólnopolskich organizacji działających na rzecz obrony życia.

Jeśli te tematy są bliskie Waszemu sercu, czekamy na Was!  Zapraszamy zarówno małżeństwa, jak i osoby indywidualne: młodzież, czy dorosłych. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły, na to, jakimi jeszcze dziedzinami moglibyśmy się zająć, jako Diakonia Życia.

Moderator: 
ks. Piotr Drozd
tel. 604 295 127
Odpowiedzialni:
Karolina i Paweł Garbacz
tel. 509 733 164
e-mail:diakonia.zycia.lublin@gmail.com