Szczęść Boże!

Droga Wspólnoto Ruchu Światło-Życie, Diecezjalna Diakonia Miłosierdzia zwraca się z prośbą o wsparcie zbiórki dla Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta w Lublinie.

W dzisiejszej sytuacji jaka przez epidemię dotyka nas wszystkich, tym samym i Bractwo, które w tej chwili boryka się z trudnościami wykarmienia podopiecznych i bezdomnych. Przez wprowadzone obostrzenia, nie mogą gotować i wydawać gorących posiłków (które można  było łatwiej i ekonomiczniej przygotować i obdarzyć potrzebujących). Teraz starają się rozdawać suche racje dzienne. Nie jest to łatwe, obdarzyć każdego dnia ok. setki potrzebujących. Przygotowują jednocześnie posiłki stałe dla mieszkających w noclegowni przy ul. Dolnej Panny Marii (ponad trzydzieści osób). Jesteśmy po rozmowach z panią prezes ,,Bractwa”, która opowiedziała nam o problemach, z którymi się boryka każdego dnia, a szczególnie w obecnym czasie.

Jeśli chcielibyście w ramach jałmużny wielkopostnej wesprzeć ten cel, to będziemy wdzięczni. Wszyscy wiemy, że we wspólnocie siła.
Za wszystkie wpłaty serdeczne Bóg zapłać!

Bardzo prosimy wpłaty kierować na konto Centralnej Diakonii Miłosierdzia z dopiskiem: zbiórka Brat Albert-Lublin. Zbiórka trwać będzie: bezterminowo
Nowe Konto CDMił – Bank Pekao SA nr. 05 1240 1574 1111 0010 9064 6842

Lucyna i Marek Piech, Diecezjalna Diakonia Miłosierdzia
tel. 513 528 303