Zachęcamy do nabycia pięknego oazowego kalendarza ściennego formatu A3. Kalendarz, oprócz tego, że zilustrowany pięknymi zdjęciami, zawiera wszystkie ważniejsze święta oazowe, terminy wydarzeń i turnusów rekolekcji. Stworzony został przez oazowiczów dla oazowiczów!

Jak powstał Wichrówkowy kalendarz?

W czasie krótkiego pobytu (2 dni) w Pustelni Ojca Blachnickiego na Wichrówce, który miał miejsce pod koniec tego lata, powstało kilkadziesiąt zdjęć z domu i okolicy. Razem ze zdjęciami zrodził się pomysł stworzenia kalendarza oazowego zilustrowanego tymi zdjęciami. Dziewczyny z INMK pomogły opracować, oznaczyć i sprawdzić wszystkie ważniejsze daty oazowe w kalendarzu.

Ideą powstania kalendarza było wsparcie dziewczyn z INMK opiekujących się domem, dlatego cały zysk ze sprzedaży kalendarzy przeznaczony jest na kolejne prace remontowe na Wichrówce.

Tak na marginesie, to gorąco zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca po uprzednim uzgodnieniu terminu – WARTO! Więcej o Wichrówce można przeczytać tu >>>

Cena kalendarza to 20 zł – ale jeśli ktoś przekaże większą kwotę, to na pewno się nie zmarnuje, bo pójdzie na remont domu na Wichrówce.

Kalendarz zawiera wszystkie ważniejsze święta oazowe, terminy wydarzeń i turnusów rekolekcji. Stworzony został przez oazowiczów dla oazowiczów ?

Gorąco zachęcamy do zakupu kalendarzy i propagowania tej idei wśród innych oazowiczów. Wszak teraz jest najlepszy czas na kupowanie kalendarzy!

Poniżej prezentujemy wszystkie karty kalendarza:

Kontakt i zamówienia kalendarzy

Cena kalendarza to 20 zł. Kalendarz można kupić w naszej Diakonii Słowa!

Kalendarze można zamówić również listownie, telefonicznie lub mailowo w samej Wichrówce:

„Wichrówka” Dursztyn
ul. Długa 93, 34-433 Dursztyn
tel.: 500 850 400, 509 830 622
mail: pustelnia@onet.com.pl
www.pustelnia.org.pl

Kalendarz będzie dostępny w sprzedaży podczas Święta Patronalnego – 7 grudnia! Warto przygotować sobie zawczasu gotówkę (DS nie ma jeszcze terminala), bo Diakonia Słowa będzie miała bogatą ofertę oazowych książek, czasopism i gadżetów.

Paweł Kaniuk